Bibs, Cumlíky z prírodného kaučuku 2ks, Veľkosť 2 - Baby Blue / Ivory

Kód: 66454
€7,49 €6,24 bez DPH
Hneď posielame

Originálne a praktické cumlíky vo veľkosti 2

Detailné informácie

Podrobný popis

BIBS sú krásne dizajnové cumlíky v originálnych farbách.  Za týmto atraktívnym vzhľadom sa však skrýva oveľa viac. Sosák je vyrobený zo stopercentného kaučuku, čo zaručuje jeho trvácnosť, jemnosť a mäkkosť. Zvyšné časti sú vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu polypropylenu. Jeho tvar pripomína bradavku matky, okrúhla časť je odklonená od tváre, vďaka čomu pokožka okolo úst môže dýchať. Cumlíkom BIBS jednoducho záleží na bábätkách a želajú si v nich vzbudiť pokoj a podporiť sací reflex.

Zloženie:

Sacia časť: 100% prírodný kaučuk

Krúžok a karička: polypropylén (PP)

Bez BPA, PVC a ftalátov a iných škodlivých látok.

V súlade s európskym štandardom EN 1400+A1.

Vyrobené v Dánsku. Testované v Consumer Lab Denmark.

Cumlíky BIBS je možné sterilizovať vo vriacej vode. Vzhľadom na prírodný materiál sa neodporúča vyvárať ich v aktívne vrejúcej vode, ale vodu po zovretí stiahnuť z “ohňa” a ponoriť ich do tejto vriacej (nie aktívne vrejúcej) vody na cca 5 minút. 
 
Z dôvodu hygienického, ale aj z dôvodu opotrebenia sa odporúča cumlík vymeniť za nový každé cca 2 mesiace používania (v závislosti od intenzity používania). Tým, že sa jedná o prírodný materiál, používaním mení farbu a tvar (tmavne a zväčšuje sa). Keď cumlík stmavne alebo sa viditeľne zväčší je čas na výmenu. 
POZOR, cumlík (ak sa nepoužíva) treba skladovať v suchu a mimo slnečné žiarenie a zdroje tepla, inak stmavne a kaučuk zdegraduje aj bez používania.
Neumývať v umývačke riadu.
 

BIBS o značke

BIBS je dánska značka s vyše tridsať ročnou tradíciou.  Dudlíky značky Bibs sú praktické, majú originálny dizajn ale hlavne sú zdravotne nezávadné a pomáhajú prirodzenému rozvoju detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Deti
Hmotnosť: 0.03 kg
Dĺžka sosáku : 3 cm
Priemer sosáku (vrchná časť): 1,5 cm
Priemer sosáku (spodná časť): 1,0 cm
„Štít“: 4,5 cm
Veľkosť : 2 (od 6 mesiacov, ale býva vhodný aj pre väčšinu novoredencov)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: