Full Circle, Mini lopatka s metličkou

Kód: 60329
€9,90 €9,90 / 1 ks
Objednávame
Položka bola vypredaná…

lopatka s metličkou z bambusu a recyklovaného plastu

Detailné informácie

Podrobný popis

S produktami od Full Circle Home nemusíte robiť kompromisy. Preto vyvinuli radu produktov, ktoré sú rovnako pekné ako praktické, využívajú inovatívne materiály a premyslené postupy. Nie je to len o predĺžení životného cyklu výrobkov v domácnosti alebo o znižovaní odpadu na skládkach. Veria, že aj tie najmenšie zmeny môžu mať veľký vplyv, aj keď je to len výber lepšieho štetca!. A my s nimi maximálne súhlasíme. 

Pre Full Circle je to všetko o malých veciach: umývacia kefa, extra magnet, ktorý má udržať vašu kuchynskú utierku v dosahu ramena, superabsorpčnú handričku, ktorá sa môže znova a znova použiť. Pracujú na tom, aby našli aj keď malé pridané bonusy, ktoré pomáhajú spotrebiteľom pri voľbe zdravých a ekologických produktov.


ETIKA


Každý použitý materiál je starostlivo vybraný z hľadiska jeho trvanlivosti, aby sa životný cyklus výrobku mohol čo najviac rozšíriť. Pri posudzovaní materiálov si vyberajú tie, ktoré majú menej energie na výrobu a znižovanie emisií skleníkových plynov a škodlivých chemikálií, čím sa stávajú svedomitými.

 

Ich materiály zahŕňajú:
Recyklovaný plast - ktorý využíva 1/3 energetických surovín potrebných na výrobu.
Bambus - silný a mohutný rýchly rast; obnoviteľná elektráreň, ktorá vyžaduje nulové pesticídy a hnojenie.
Organická bavlna - jedno z najpopulárnejších organických vlákien pestovaných bez škodlivých pesticídov alebo hnojív. Farbivo používa netoxické farbivá.

Full Circle Home chce rozbiť mýtus, že zodpovednosť a "Vyrobené v Číne" sa navzájom vylučujú. Ak majú svoje továrne v blízkosti zdroja materiálov, ktoré pomáhajú, minimalizujú ich dopad od začiatku do konca. Od recyklácie odpadu až po zabezpečenie bezpečnejšieho, šťastnejšieho a ekologickejšieho pracovného prostredia, tvrdo pracujú, aby sa uistili, že sú zodpovední za každý krok cesty.

 

Popri prestižných spoločnostiach, ako sú Patagonia a U-Konserve, je spoločnosť Full Circle Home hrdá na to, že je certifikovaná spoločnosťou B Corp - rodinou podnikov, ktorá sa zaviazala riešiť environmentálne a sociálne problémy.

Dodatočné parametre

Kategória: Do kuchyne
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.103 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: