Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet

Kód: 71203 71222 Zvoľte variant
€18 €30 od €18 €30/1ks
Objednávame Hneď posielame Zvoľte variant
počet praní
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

pranie bez chémie

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavte si, koľko kilogramov nebezpečnej chémie vypustíte do kanalizácie ročne používaním chemických pracích prostriedkov, ktoré sú príčínou mnohých kožných chorôb a exémov. Tá istá chémia ničí všetky prospešné baktérie a mikroorganizmy, ktoré by mali rozkladať odpad v kanalizácii. Následne sa všetky naše odpady v kanalizácií menia na nebezpečné toxíny, ktoré presakujú do pôdy a do podzemných vôd. A na tej istej pôde potom pestujeme naše "zdravé" plodiny a ohrozujeme vzácne zásobárne vody. Nezatvárajme pred tým oči.


Začnite od seba a poďte s nami podporovať myšlienku pre menej odpadu.

Dokonalé pranie bez chémie a za pár eur na celý rok. Pracie vajce je revolúcia vo vašom svete prania prádla. Je ekologické, čistí perfektne, zmäkčuje vodu a prádlo a vydrží neskutočne dlho.

 

AKO VAJÍČKO FUNGUJE?

Pracie vajíčko naplníte pracími peletami pribalenými v balení, podľa toho, na koľko praní vám vydržia. Biele pelety minerálneho pôvodu ionizujú molekuly kyslíka vo vode a turmalínové čierne keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien z textílii. Pranie nevplýva na kvalitu textilu ani na jeho farbu. Ionizované molekuly kyslíka zvyšujú pH čo pozitívne a prirodzene vplýva na zmäkčenie praného prádla. Vďaka tomu nie je vôbec nutné používať ďalšie zmäkčovadlá.

 

Spoločnosť Allergy UK označila všetky produkty Ecoegg ako produtky vhodné pre alergikov a pre ľudí s citlivou pokožkou. Zároveň spoločnosť Ecoegg  dostala ocenenie  “Allergy Friendly Product Award”

 

 

Nikdy by sme nepodporovali predaj produktov testovaných na zvieratkách. Produkty ecoegg nie sú v žiadnom pripade testované na týchto neviných a láskyplných tvoroch.

 

 

 

Všetky produkty Ecoegg boli vyvíjané v spolupráci s organizáciou Allergy UK a boli schválené National Eczema Society ako hypoalergénne.

 

Pracie vajíčko neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, ropné produkty, pracie optimalizéri, čističe ako amoniak, ktoré pracie prostriedky bežne obsahujú.

Výroca garantuje 10 ročnú záruku na pracie vajíčko, čo je dôkazom toho, že veria materiálu, ktorý je použitý na výrobu. Šetríte životné prostredie aj vaše peniaze používaním opakovateľne použiteľnými produktami. Ak už naozaj vajíčko doslúži, recyklujte ho prosím.

Zdravotne nezávadné materiály bez chémie vhodné aj pre najcitlivejšiu pokožku vaších detičiek a celej vašej rodiny.

Najlešie výsledky dosiahnete pri teplotách do 60°C. Dobre vyperiete aj pri nižších teplotách, avšak prírodné minerály nie sú určené na pranie pri 90°C.

Ako dlho vajíčko vydrží priemerej rodine (4-5 práčok za týždeň)?

54 praní - 3-4 mesiace
210 praní - niečo viac ako rok
720 praní - 3 roky

Samozrejme tam môžu vzniknúť odchylky spôsobené niekoľkými faktormi ako napríklad tvrdosť vody, množstvo praného prádla, dĺžka pracieho cyklu a pod.

Je možné ho používať vo všetkých typoch práčiek. Ak periete viac ako 5 kg, odporúčame použiť 2 ks pracích vajíčok naraz.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet
5
MJ Avatar autora | 11.9.2019
Spokojná. Zatial len 1 x nebolo dobre vyprané. Vyhovuje mi jednoduchosť obsluhy a ekológia.
Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet
5
AB Avatar autora | 10.7.2019
Zatiaľ som prala len tmavé prádlo, bežne znečistené. Prádlo je čisté, veľmi jemne vonia. Bonus k tomu je, že prádlo nie plné chémie ako pri používaní štandardných pracích prostriedkov a aviváže. Som spokojná a odporúčam.
Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet Ecoegg, Pracie vajce - jarný kvet
5
I Avatar autora | 15.4.2018
Za pár eur a vydrží veľmi veľa praní, krásna jemná vôňa a EKO :)