Jack N´ Jill, Detský pohárik - Dino

Kód: 61038
Novinka
Značka: Jack N Jill
€6,99 €6,99 / 1 ks
Hneď posielame

Bambusový detský pohárik, vhodný na uskladnenie hygienických potrieb 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusový pohárik

  • šetrný k prírode
  • vyrobený z prírodných materiálov
  • veselý detský dizajn
  • 100% kompostovateľný
  • netoxický, bez BPA a ftalátov

 

Jack n Jill je značka, ktorá sa sústreďuje na výrobu a dizajn najmä pre naše ratolesti. Matný povrch pohára je prispôsobený na využívanie v kúpeľni. Hrnček je vhodný na odkladanie zubnej kefky, oplachovanie úst po rannej hygiene alebo len klasické dopĺňanie tekutín :)

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Hmotnosť: 0.26 kg
Výška: 9 cm
Horný priemer: ⌀ 8 cm
Materiál: bambusový a ryžový plev

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní svojim prvým dieťaťom. Všimli si, do akého bežného styku s chemickými zložkami sa ich dieťa dostáva pri zubnej hygiene. Začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami.