Jack N´ Jill, Detská zubná kefka - Hrošík

Kód: 61032
Novinka
Značka: Jack N Jill
€3,99 €3,99 / 1 ks
Objednávame
Položka bola vypredaná…

Extra mäkká BIO zubná kefka pre deti, plne kompostovateľná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka z kukuričného škrobu

 

  • kompostovateľná
  • nylon bez BPA
  • šetrná k životnému prostrediu
  • cenovo dostupná 
  • krásny detský dizajn
  • ergonomicky tvarovaná na uchopenie detskej rúčky

 

Prvá detská zubná kefka, ktorá je vyrobená z kompletne kompostovateľného, geneticky nemodifikovaného materiálu. Štetinky sú vyrobené z recyklovateľného nylónu, pričom sú  extra jemné na detské ďasná a zúbky, tie však vynikajúco vyčistí. Tvar kefky je ergonomicky tvarovaný tak, aby bol pohodlne uchopiteľný jej malými užívateľmi. 

Okrem toho, že kefka je prakticky prispôsobená pre deti, má aj krásny dizajn farebných zvieratiek. Naviac pri používaní tejto kefky môžete deti potešiť a vysvetliť im, ako veľmi jej používaním prispievajú ku krajšiemu životnému prostrediu. 

Produkt neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA. Kukuričná rukoväť sa v kompostéry pri správnej teplote rozloží do 90 dní.

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

Dodatočné parametre

Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.032 kg
Materiál: Nemodifikovaný kukuričný škrob a nylon
Tvrdosť štetín: mäkké, extra soft
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: