Attitude, Čistiaci prostriedok na detské hračky - bez vône

Kód: 50412
€6,15
Hneď posielame

Prírodný čistiaci prostriedok určený pre čistenie detských hračiek a iných detských povrchov

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok špeciálne určený pre čistenie detských hračiek a iných detských povrchov. Je možné využívať ako univerzálny čistiaci prostriedok pre celú domácnosť. Vhodný na všetky typy povrchov.

,,Bojujete s ťažko odstrániteľnými škvrnami nielen účinne, ale aj bezpečne.“ by mohlo byť hlavným heslom tohto prírodného čistiaceho prostriedku na detské hračky. Je vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický, hypoalergénny a bez vône. Neobsahuje škodlivé látky ( pod ktorými si môžete predstaviť starú známu skupinu fosfátov, chlóru, či rôzne farbivá). A čerešnička na torte: Nádoba je 100% recyklovateľná s uzatvárateľným rozprašovačom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologická drogéria
Hmotnosť: 0.548 kg
Objem : 475 ml
Krajina pôvodu: Kanada
Zloženie : caprylyl glykosid (<5%), myristyl glykosid (<5%), citronan sodný (<5%), hydrogenuhličitan sodný (<5%), voda (>30%).
Etika: vegan, netestované na zvieratách

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ATTITUDE,je prvotriedna kanadská eko drogéria, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre deti. Stoji za ňou skupina mladých rodičov, ktorí si dali za cieľ žiť uvedomelo a v harmónií so zdravým a životným prostredím. Ich produkty sú zložené len na šetrných ingredienciách a sú hypoalergénne. Nenájdete u nich žiadne zložky, škodlivé pre naše zdravie. Prírodné zložky sú biologicky odbúrateľné a obaly 100% recyklovateľné. Bonus na záver : Na životné prostredie sa snažia myslieŤ aj pri výrobe, preto minimalizujú stopu CO2.