BIBS, cumlíky z prírodného kaučuku 2ks - veľkosť 1 - Pineapple/Ivory

Kód: 66649
€7,49 €6,24 bez DPH
Hneď posielame

Balenie dvoch kaučukových cumlíkov vhodných pre deti do 6 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIBS sú krásne dizajnové cumlíky v originálnych farbách.  Za týmto atraktívnym vzhľadom sa však skrýva oveľa viac. Sosák je vyrobený zo stopercentného kaučuku, čo zaručuje jeho trvácnosť, jemnosť a mäkkosť. Zvyšné časti sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu. Jeho tvar pripomína bradavku matky, okrúhla časť je odklonená od tváre, vďaka čomu pokožka okolo úst môže dýchať. Cumlíkom BIBS jednoducho záleží na bábätkách a želajú si v nich vzbudiť pokoj a podporiť sací reflex.

  • Sosák vyrobený zo 100% prírodného materiálu
  • Rukoväť vyrobená z bezpečného a kvalitného plastu
  • Bez BPA, PVC a ftalátov
  • Navrhnuté a vyrobené v Dánsku
Cumlíky BIBS je možné sterilizovať vo vriacej vode. Vzhľadom na prírodný materiál sa neodporúča vyvárať ich v aktívne vrejúcej vode, ale vodu po zovretí stiahnuť z “ohňa” a ponoriť ich do tejto vriacej (nie aktívne vrejúcej) vody na cca 5 minút. 
 
Z dôvodu hygienickeho ale aj z dôvodu opotrebenia sa odporúča cumlík vymeniť za nový každé cca 2 mesiace používania (v závislosti od intenzity používania). Tým, že sa jedná o prírodný materiál, používaním mení farbu a tvar (tmavne a zväčšuje sa). Keď cumlík stmavne alebo sa viditeľne zväčší je čas na výmenu. 
POZOR, cumlík (ak sa nepoužíva) treba skladovať v suchu a mimo slnečné žiarenie a zdroje tepla, inak stmavne a kaučuk zdegraduje aj bez používania.
Neumývať v umývačke riadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Novinky
Hmotnosť: 0.03 kg
Hmotnosť: 0,03 kg
Rozmery: dĺžka cumlíka – 2,5 cm, krúžok – 4,5 cm
Farba: ananás, béžová
Materiál: prírodný kaučuk a polypropylén

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: