Crystal Spring, Kryštálový dezodorant 90 g - Clasic

Kód: 61400
€7,90
Hneď posielame

Prírodný dezodorant eliminuje baktérie

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistá prírodná ochrana

Prírodný kryštálový dezodorant zanecháva v podpazuší tenkú vrstvu soli – potasium alum (kamenca). Táto látka sa používala ako dezodorant celé stáročia. Zabraňuje rastu baktérií, no na rozdiel od chemických dezodorantov, vám nezablokuje potné žľazy. Vaše telo sa teda naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu. Hypoalergénny kameň môžete aplikovať kdekoľvek, kde vás trápi nežiadúci zápach. Napríklad na chodilách.  Platí tu jednoduché pravidlo : Ak eliminujete baktérie - eliminujete pachy.  Soľ Potassium Alum je vydolovaná zo zeme. Sú to nádherné soľné kryštály, ktoré sa rozpúšťajú vo vriacej vode, následne sa vlejú do odliatkovej formy. Nechajú sa stuhnúť a vyleštia sa, aby na nich neboli žiadne ostré hrany ani konce, ktoré by mohli poškodiť pokožku.

Dezodorant neobsahuje:  Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji), triklosan

Aplikácia :

Kamenný dezodorant ľahko potrieme na vlhkú pokožku, alebo špičku dezodorantu vložíme pod tečúcu vodu a potrieme si miesto aplikácie. Nedržte ho však pod vodou pridlho.

  •      Žiadne biele fľaky
  •      Unisex
  •      Vhodný pre vegánov
  •      Žiadne testy na zvieratách
  •      Pomoc pri zápachu

Hmotnosť: 90g

Je látka potassium alum nebezpečná pre naše zdravie ?

Všade sa môžeme dočítať, že hliník je pre naše zdravie veľmi nebezpečný. Akokoľvek, špecifické typy priemyselne vyrábaného a spracovaného hliníka v rôznych zlúčeninách sú pre ľudí skutočne nebezpečné.  Alumínium Chlorohydrát je syntetická látka pridávaná do dezodorantov a antiperspirantov. Bola vyvinutá na to, aby sa dostala do potných žliaz a zabránila ich sekrécii (vylučovaniu). Ako všetci vieme, najprirodzenejšia cesta ako sa zbaviť toxínov a škodlivín je riadne sa vypotiť. A to robí naše telo celý deň.  Najintenzívnejšie v oblasti podpazušia. Ak mu to však nie je umožnené a „otvory“ boli zablokované syntetickým dezodorantom alebo antiperspirantom, toxíny ostávajú v nás a „smrdíme zvnútra“ Výskumy dokázali, že existuje prepojenie, medzi používaním látky alumínium Chlorohydrát a rakoviny prsníka. Kryštál potassium  alum je prírodne sa vyskytujúca soľ, ktorá neblokuje prirodzené vylučovanie potu. Má silné antibakteriálne účinky a tým zamedzuje vzniku nepríjemného pachu v podpazuší.

Dodatočné parametre

Kategória: Novinky
Hmotnosť: 0.132 kg
Životnosť: 9 mesiacov
Zloženie: 100% obrúsený prírodný kryštál Pottasium Alum (síran draselno-hlinitý) ľudovo kamenec. Najprírodnejší dezodorant.
Etika: netestované na zvieratách
Balenie: 90 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: