Domky, Plniteľná taštička - kotvičky

Kód: 61201
€3,20 €3,20 / 1 ks
Hneď posielame

Plniteľná taštička na kašičky pre deti, umývateľná na 2 zipy

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre vaše ratolesti tu máme ekologickú taštičku na jedlo. Taštička je jedinečná tým, že narozdiel od tých jednorázových ju môžete znova a znova použiť. Vďačíme za to jednoduchému dôvodu a to, že výrobcovia nechali kapsičku z dolnej strany otváraciu. Preto si viete vnútro dôkladne umyť a odložiť na ďalšie výživné kašičky. 

Taštičky sú čím ďalej tým viac obľúbené u detičiek pre ich ľahkú manipuláciu. Môžete tak svojim najmenším dopriať obľúbený spôsob samostatného stolovania :D Takéto stravovanie je pre deti dokonca zábava, a tak veľakrát zjedia zdravé ingrediencie o ktorých ani netušili, že im môžu chutiť! 

Je však ohromne praktická aj na cesty. Podľa chuti pripravíte zdravú kašičku pre Vášho drobca a vezmete ju so sebou kamkoľvek. Bez zbytočnej hromady plastových jednorázoviek. Navyše, materiál je certifikovaný a vhodný na styk s potravinami. 

Uprednostňujete tak jedlo, ktoré sami pripravujete a viete čo obsahuje. Navyše je to omnoho lacnejšia forma ako zakaždým kupovaná nová taštička. A navyše, toľko ušetreného odpadu...

Taštičky sú vhodné pre malé detičky a ich prvé príkrmy, no tiež pre väčších do škôlky, školy alebo na výlety. Taštičky môžete tiež naplniť a odložiť do mrazničky. Dizajn taštičiek je vymyslený tak, aby úplne spĺňal požiadavky detí aj rodičov.  

Taštičky majú objem 140 ml a sú uzatvárateľné na 2 zipy a jedným veľkým otvorom. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plniteľné kapsičky
Hmotnosť: 0.024 kg
Objem: 140 ml
Materiál: Polyetylén

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: