Domky, Plniteľná taštička - modrý prúžok

Kód: 61217
€3,20 €3,20 / 1 ks
Hneď posielame

Plniteľná kapsička na jedlo pre najmenších, opakovane použiteľná

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre vaše ratolesti tu máme ekologickú taštičku na jedlo. Taštička je jedinečná tým, že narozdiel od tých jednorázových ju môžete znova a znova použiť. Vďačíme za to jednoduchému dôvodu a to, že výrobcovia nechali kapsičku z dolnej strany otváraciu. Preto si viete vnútro dôkladne umyť a odložiť na ďalšie výživné kašičky. 

Taštičky sú čím ďalej tým viac obľúbené u detičiek pre ich ľahkú manipuláciu. Môžete tak svojim najmenším dopriať obľúbený spôsob samostatného stolovania :D Takéto stravovanie je pre deti dokonca zábava, a tak veľakrát zjedia zdravé ingrediencie o ktorých ani netušili, že im môžu chutiť! 

Je však ohromne praktická aj na cesty. Podľa chuti pripravíte zdravú kašičku pre Vášho drobca a vezmete ju so sebou kamkoľvek. Bez zbytočnej hromady plastových jednorázoviek. Navyše, materiál je certifikovaný a vhodný na styk s potravinami. 

Uprednostňujete tak jedlo, ktoré sami pripravujete a viete čo obsahuje. Navyše je to omnoho lacnejšia forma ako zakaždým kupovaná nová taštička. A navyše, toľko ušetreného odpadu...

Taštičky sú vhodné pre malé detičky a ich prvé príkrmy, no tiež pre väčších do škôlky, školy alebo na výlety. Taštičky môžete tiež naplniť a odložiť do mrazničky. Dizajn taštičiek je vymyslený tak, aby úplne spĺňal požiadavky detí aj rodičov.  

Taštičky majú objem 140 ml a sú uzatvárateľné na 2 zipy a jedným veľkým otvorom. 

kaps orezkap orez

Dodatočné parametre

Kategória: Plniteľné kapsičky
Hmotnosť: 0.024 kg
Materiál: polyetylén
Objem: 140 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: