Feel Eco, White prací gél 5l

Kód: 71501
Novinka
Značka: Feel Eco
€21,23 €21,23 / 1 ks
Hneď posielame

Prací prostriedok na biele a farebné prádlo, účinný aj pri nízkych teplotách -15, 30, 40, 60 a 90 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prostriedok Feel Eco je vhodný na pranie bielej aj stálofarebnej bielizne. Jeho účinnosť je silná už pri nízkych teplotách vďaka vysokému obsahu enzýmov a silnej koncentrácií účinných látok.

 

Po roztriedení naplňte plnú práčku bielizne a vložte prací prostriedok podľa dávkovania nižšie. Ak chcete odstrániť odolnejšiu špinu, môžete naniesť prípravok priamo na bielizeň a nechať pôsobiť cca 5 minút. Následne vložte prádlo do práčky a zapnite potrebný cyklus prania. Prací prostriedok môžete kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, čím posilnite účinok pranie a farba bielizne tak bude jasnejšia a bielejšia . 

Feel Eco neodporúčame kombinovať s inými pracími prostriedkami, ani používať na vlnu a hodváb. 

 

Dávkovanie

FE color, white 1,5L 

 Karta bezpečnostných údajov o produkte

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Hmotnosť: 5.39 kg
Zloženie: 5 % alebo viac, ale menej než 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, menej než 5 %: mydlo, enzýmy, parfumy, PHENOXYETHANOL
Nebezpečenstvo: H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Balenie: 5 l kanister HDPE
Etika: netestované na zvieratách

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: