Beco Pets, Lietajúci tanier

Kód: 50272
Novinka
Značka: Becopets
€13,89 €13,89 / 1 ks
Hneď posielame

Zábava pre Vašich maznáčikov, vyrobený z ryžových šupiek

Detailné informácie

Podrobný popis

Lietajúci „frisbee“ tanier pre psy

  • vyrobený z nezávadných prírodných materiálov - ryžové šupky 
  • netoxický
  • odolný 
  • mäkký a bezpečný pre psie zuby 
  • vanilková vôňa 
  • šetrný k prírode
  • 100% eko 

 

Lietajúci tanier pre psov od firmy Beco pets. Trúfame si ho označiť za najlepší lietajúci tanier pre psov na svete. A prečo? Vďaka svojmu materiálu (ryžové šupky) je aj pre psíkov netoxický, no dostatočne odolný voči silným trhačom. Je však aj neškodný a mäkký a tak nehrozí poškodenie zubov vášho psíka. Je skladný a ľahký preto si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek, kde sa chcete s vaším psíkom vyblázniť :) Vďaka svojmu nepravidelnému tvaru ho vy aj váš psík ľahko dvihnete zo zeme. Vo vzduchu lieta naozaj rýchlo. Naviac frisbee vonia po vanilke. 

Zo spracovaných ryžových šupiek dokázala Beco pets vytvoriť hračku pre psíka, ktorá je naozaj ekologická a navyše odpad spracuje do hračky plnej zábavy. Podporujete tak myšlienku Pre menej odpadu. 

 

Upozornenie 

Hračka nie je vhodná na žuvanie, je totiž nestráviteľná. Preto ju psíkovi odoberte ak ho pri žuvaní pristihnete ;)

Beco pets 

Značka Beco pets bola založená vo Veľkej Británií a pôsobí od roku 2009. Od tej doby sa rýchlo rozrastá. Cieľom Beco pets je vyrábať zábavnéfunkčné no tiež zodpovedné produkty pre domácich maznákov. Aj napriek tomu, že sú hračky šetrné k životnému prostrediu, nie je to na úkor ich dizajnu, kvality či cenovej dostupnosti. Become Petsvytvára udržateľné produkty aby si ich nákup mohol dovoliť naozaj každý milovník prírody a psov. Príslušenstvo od Become Pets je vďaka použitiu prírodných, obnoviteľných a recyklovaných materiálov netoxické. Okrem toho si Beco Pets zakladá na férovom rokovaní so svojimi dodávateľmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre domácich maznáčikov
Hmotnosť: 0.312 kg
Materiál: ryžové šupky a prírodná guma
Rozmery: ⌀ 24 cm
Farba: fialová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: