Yoni, Prírodná zubná, sušená kefka 5 ks + púzdro zo skla

Kód: 60602
€19 €3,80 / 1 ks
Hneď posielame

Sada piatich prírodných zubných kefiek so skleneným obalom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zelenšie to už nebude – sada zubných kefiek od Yonilife vám vyčarí žiarivý úsmev, za ktorý môžu korienky Salvadory Perzskej. Táto rastlina rastie v pakistanských lesoch a jej korene sú plné aktívnych látok, priaznivo pôsobiacich na prostredie ústnej dutiny.

Sada týchto prírodných zubných kefiek obsahuje 5 korienkov, sklenený obal so vzorom kvetu života a všetko je to zabalené v nezávadnom obale z recyklovaného papiera. Korienky obsahujú veľa antibakteriálnych a zdraviu prospešných zložiek - ako napríklad vápnik, živicu, triesloviny, fluorid a esenciálne oleje. Tým pádom má zubná kefka Yoni okrem výborných prírodných a mechanických vlastností aj tie vyživujúce a ochranné. Česká firma Yonilife sa ako prvá v našom okolí zaslúžila o oboznámenie verejnosti s touto zázračnou rastlinou. Je však potrebné myslieť na to, že ide o prírodný, sušený, ručne robený produkt a rozmery korienkov (14 x 0,9 – 1,2 cm) sú orientačné. Príroda svoje výtvory nemeria a v pestrosti je predsa krása. Vyskúšajte kefky Yoni - Aj tento malý, no významný krok ovplyvní vaše zdravie i okolie. 


Ako to funguje?

Odstráňte kôru z jedného konca korienka (vašej novej prírodnej kefky), a zubami rozstrapkajte jeho členité vnútro. Keď dosiahnete požadovanú rozstrapkanosť korienka, je vhodný na čistenie zubov. Jeho xylémové vlákna (cievne polodrevnaté zväzky) sú dostatočne silné na efektívne odstránenie zubného povlaku a zvyškov jedla, pričom sú zároveň dostatočne jemné na pohodlné vyčistenie ústnej dutiny. Po vyčistení zubov odrežte použité štetinky a rovnaký postup opakujte aj nabudúce. Korienok priemerne vydrží cca 30 čistení.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.062 kg
Rozmery: 14 x 0,9 – 1,2 cm (orientačná veľkosť)
Materiál: korienok zo Salvadory Perskej
Obsah balenia: 5 ks kefiek + sklenené púzdro s dizajnom kvet života
Váha: 0,3kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: