YONI LIFE,Prírodná zubná kefka - vakuovo balená 1ks

Kód: 60603
Novinka
Značka: Yonilife
€3,50 €3,50 / 1 ks
Hneď posielame

Prírodná zubná kefka z koreňov Salvadory perskej

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefka je korienok odrezaný zo stromu Salvadory perzskej v divočine pakistanského pralesa očistený len čistou vodou od hliny.

Priemerná prírodná kefka Yoni je približne 14 cm dlhá a 9-12 mm široká. Vysoké požiadavky tejto značky Vám zaručujú najkvalitnejšie kefky na trhu.

Salvadora obsahuje 19 aktívnych látok, ktoré priaznivo pôsobia na ústnu dutinu.

Medzi tie najdôležitejšie patrí:

Fluorid - V klasických pastách alebo géloch sa nachádza v koncentrovanej, izolovanej forme. Větvička prírodného kefky fluór obsahuje prirodzene vo vyváženom množstve. Remineralizuje štruktúru zuba.

Vápník + Vitamín C - Vápnik je pre zdravie zubov esenciálne. Salvadora obsahuje doslova nálož vápnika a vďaka kombinácii s vitamínom C sa priamo vstrebáva do zubov

Chlorid hydrogenuhličitan sodný,  draslík - minerály posilňujúce enamel zuba

Živica - tvorí ochrannú vrstvu na Enamel zuba a tak ho bráni pred kazom

Kremík - je ľahko abrazívny. Prirodzene bieli. Odstraňuje usadeniny zo zubov- povlak, pigmenty z cigariet či kávy. Zuby sú krásne vyleštené a zreteľne belšie.

Triesloviny - stimulujú tvorbu slín, ktoré prirodzeným procesom chránia enamel zuba

Esenciálne oleje, Alkaloidy - zabíjajú baktérie

Antibiotické vlastnosti kefky zatočia so všetkými mikroskopickými nepriateľmi. Liečia zápaly, zabíjajú baktérie spôsobujúce ochorenia ďasien, zápach z úst či zubné kazy. Ako dôkaz miesto sľubov je jeho chrenová vôňa. Látky pôsobia aj proti herpesu. Ak vás prepadne bolesť v krku, môžete si z korienka urobiť dokonca aj čaj.

Kefky Yonilife sú zberané zo stromov prirodzene, v súlade so zdravím rastliny. Zaručujeme čerstvosť. Na trhu sú k dostaniu značne lacnejšie kefky, avšak sú staré a nemajú žiadny účinok.

Yonilife sú prvý v Českej republike, ktorí úspešne rozšírili informácie o Salvadore perzskej a nečakane tak vytvorili veľkú vlnu záujmu aj odporu. Mnoho ľudí sa snaží zarobiť peniaze kopírovaním ich činnosti. Preto budťe pri výbere opatrní.

Nákupom u nás podporujete vývoj inovácií v tomto odvetví.

Rýchlejšia spotreba kefky a používanie čerstvých štetín zaručí lepší liečivý efekt.

 

Vedeli ste, že Salvadora obsahuje polovicu vápnika čo mak?


To je fakt. Mak má na 1kg cca 14 600mg vápnika a Salvadora cica 8000mg.

Výhodou však je, že vápnik zo Salvadory vďaka viazanosti na Vitamín C ihneď vstupuje do zubov a tam robí zázraky, pričom pri maku musíte počkať, až je vitamín strávený v črevách. Okrem vápnika a vitamínu C Salvadora Perzská obsahuje ďalšie minerály a vitamíny, ktoré majú vedecky overený efekt na výživu zubov. Dôležitou súčasťou sú tiež antibakteriálne látky, ktoré hubia baktérie. Listy Salvadory sa používajú napríklad ako chren, pri bolestiach krku, nachladnutí atď. Ako antiseptikum.

Naše tvrdenia sú samozrejme podložené vedeckými štúdiami a klinickým testovaním.

Odkaz na vedecké a klinické štúdie o kefke zo Salvádora perzskej:

https://www.arjournals.org/index.php/ijpm/article/viewFile/617/489

 

AKO SA PRÍRODNÁ KEFKA POUŽÍVA?

  1. krok: Otvorte balenie kefky.
  2. krok: Odstráňte kúsok kôry z jedného konca. Odporúčame 5-10mm. Kôru môžete jemne okousat.
  3. krok: Veľmi jemne začnite očistený xylém hrýzť, najlepšie na stoličkách. Zároveň dbajte na to, aby ste poriadne premiešali sliny s vyplavujúce sa silicou kefky. To zaručí vyhubenie baktérií v celých ústach
  4. krok: Následne kefka hryzte až po dosiahnutie toho, že sa xylém rozstrapká tak, aby sa dal použiť na mechanickému odstráneniu plaku a zvyškov jedla z vašich zubov. Naozaj nie je potreba hrýzť silne
  5. krok: Teraz si poriadne a s plnou pozornosťou očistite všetky zuby a medzizubné priestory. Aj v tejto fáze ďalej odporúčame vycucává silicu a miešať sa slinami
  6. krok: Orežte použité štetiny, vráťte kefka späť do obalu a uzavrite ho
  7. krok: Zabaľte si kefku so sebou, nech už idete kamkoľvek. Je dobré, mať ho vždy po ruke a dodržiavať správnu a pravidelnú ústnu hygienu

 

Upozornenie: Ak kefku nepoužívate aktívne každý deň, používate ju len doma napríklad raz denne, uchovávajte ju pre istotu v chladničke. Chráňte kefku pred priamym slnečným žiarením a skladujte ju pri izbovej teplote.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.022 kg
Rozmery: 4 cm dlhá a 9-12 mm široká
Materiál: korienok zo Salvadory Perskej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: