Kompostér JRK PROFI 390

Kód: 1110003
€49 €40,50 bez DPH
Hneď posielame
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pre záhrady do 400 m2, životnosť viac ako 10 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompostér JRK 390 PROFI

Kompostéry produktovej línie JRK PROFI sú zárukou kvality a vašej spokojnosti.

Vzhľadom k tomu, že kompostéry produktovej línie JRK PROFI zelený sa vyrábajú z recyklovaného plastu, jednotlivé diely sa môžu od seba farebne odlišovať. Toto odstupňovanie intenzity zelenej farby však nemá absolútne žiaden vplyv na funkčnosť kompostéra. Postupom času sa tieto farebné rozdiely stratia a kompostér získa jednoliaty farebný tón.

Viac času na život

Reálna životnosť kompostéra JRK 390 PROFI zelený je minimálne 10 rokov. Vďaka spoľahlivej hrúbke steny odolá kompostér JRK 390 PROFI zelený premenlivému počasiu ako aj náporu biologického odpadu vo vnútri. Pri montáži kompostéra JRK 390 PROFI zelený sa využíva overený systém spojovacích súčiastok, vďaka ktorým držia steny kompostéra JRK 390 PROFI zelený pevne pohromade a zároveň zostávajú mierne elastické. Elasticita napomáha odolnosti kompostéra JRK 390 PROFI zelený. Kompostér JRK 390 PROFI zelený poskladáte jednoducho pomocou prehľadného a zrozumiteľného návodu na zloženie, ktorý je súčasťou balenia, no možno ho nájsť aj v odkaze nižšie.

Kompostér JRK 390 PROFI zelený môže počas svojej životnosti zmeniť stálu zelenú farbu. Je vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý hoci nie je UV stabilný, predstavuje ekologické riešenie pre manipuláciu s biologicky rozložiteľným odpadom.

Šetríme Vaše náklady

Kompostér JRK 390 PROFI zelený kúpite skutočne maximálne výhodne. Pri produktovej línii JRK PROFI máte možnosť dokúpiť si náhradné diely po uplynutí záručnej doby, čo je nezanedbateľná pridaná hodnota. Ak by sa vám stalo, že sa niektorý z panelov kompostéra poškodí, u nás si tento diel viete dodatočne zaobstarať.

Radosť z kompostovania

Vďaka veku s otočným ventilom môžete regulovať prístup vzduchu do kompostéra. V prípade silného nárazového vetra sa dá veko kompostéra JRK 390 PROFI zelený zamknúť dvoma otočnými kľukami. V spodnej časti kompostéra JRK 390 PROFI zelený sa nachádzajú dvierka na dvoch protiľahlých stranách, ktoré umožňujú pohodlnú manipuláciu s hotovým kompostom.

Krásna a čistá záhrada

Kompostér JRK 390 PROFI zelený je stredne veľký kompostér línie JRK PROFI. Má zaujímavý kónický tvar, ktorý sa podpisuje nielen pod stabilitu kompostéra, a tým činom aj pod jeho dlhú životnosť, ale zohráva rolu aj pri urýchľovaní procesu kompostovania: kompostér môžete ľahko nadvihnúť a premiestniť ho kúsok ďalej. Biologicky rozložiteľný odpad ostane na kope, ktorú môžete pohodlne premiešať a prehodiť naspäť do kompostéra, čím podporíte proces kompostovania vo vnútri kompostéra. Čistý dizajn kompostéra JRK 390 PROFI zelený dodá vašej záhrade moderný ráz.

Záručná doba, ktorú pri kompostéroch produktovej línie JRK PROFI garantujeme, sú 2 roky.

Kompostér JRK 390 PROFI zelený je určený do záhrad s rozlohou cca 400 m2.

Na stiahnutie:

Návod na použitie (stiahnuť)

Dodatočné parametre

Kategória: Profi kompostéry
Záruka: 24
Veľkosť záhrady: 450 m2
Objem : 390 litrov
Životnosť minimálne: 10 rokov
Výška: 110 cm
Základňa: 66 x 66 cm
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JB Avatar autora | 20.12.2020
Vyborny komposter. Lahko zlozitelny, pevny. Idealny pre malu zahradu + domacnost. Odporucam.