Kompostér JRK SMART 620

Kód: 1140039
€158 €130,58 bez DPH €158 / 1 ks
Objednávame
Položka bola vypredaná…

Pre záhrady do 600 m². Životnosť viac ako 20 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

*Maximálny počet kompostérov, ktorý si môžete kúpiť za uvedenú cenu, je 10 ks.

Pri záujme o väčší počet kompostérov nás prosím kontaktujte na info@zemito.sk

 

Kompostér JRK SMART 620

Kompostéry produktovej línie JRK SMART sú kompostéry vysokej kvality. Svojou jednoduchou konštrukciou a prijateľnou cenou patria medzi najobľúbenejšie kompostéry na trhu.

Viac času na život

Reálna životnosť kompostéra JRK SMART 620 je viac ako 20 rokov. Vďaka hrúbke steny od 6 do 7 mm odolá kompostér JRK SMART 620 náporom premenlivého počasia (vysoké teploty, extrémne mrazy, silný vietor), tiež sa hravo ubráni tlaku biologického odpadu vo vnútri a zachová si svoj pôvodný tvar.

Kompostér JRK SMART 620 si počas svojej životnosti udržiava stálu farbu v odtieňoch tmavo zelenej, a to najmä vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený. Je to 100 % recyklovaný polyetylén, ktorý je UV stabilný.

Šetrí Vaše náklady

Keďže životnosť kompostérov JRK SMART presahuje 15 rokov (pravdepodobne však bude výrazne dlhšia), cena za kompostér odráža kvalitu, ktorá je mu vlastná. Pridaná hodnota, s ktorou môžete pri kúpe kompostéra JRK SMART 620 počítať, za túto cenu stojí.

Radosť z kompostovania

Vďaka vyspelej konštrukcii je možné kompostér pohodlne otvoriť z každej strany a ľubovoľne kompost premiešavať, vyberať či priebežne dopĺňať nový biologický materiál.

Zápach z rozkladajúceho sa biologického odpadu je minulosťou. Kompostér je konštruovaný s cieľom vytvoriť podmienky  pre optimálny proces rozkladu biologického odpadu. Deje sa tak vďaka dômyselnému systému vnútorného prevzdušňovania a unikátnej vnútornej sústave rebier zabraňujúcej upchávaniu vetracích otvorov. Odpad sa tak nelepí na steny, vo vnútri vzniká množstvo vzduchových bublín, vďaka čomu sa záhradný a kuchynský odpad mení na kompost (prírodné hnojivo).

Veko kompostéra v tvare šesťuholníka je dostatočne veľké a praktické, dá sa úplne otvoriť, prípadne ho možno pootvoriť len do polovice, či napevno uzavrieť a zaistiť vo viacerých bodoch.

Krásna a čistá záhrada

Kompostér pôsobí aj napriek svojej zdanlivej robustnosti decentným dojmom, pod ktorý sa podpisuje aj jeho zaujímavý kónický tvar. Je určený pre ľudí so skutočným vzťahom k životnému prostrediu a k prostrediu, v ktorom žijeme.

Kompostér JRK SMART 620 je určený do záhrad s rozlohou cca 620 m².

Návod na zloženie kompostéra (stiahnuť)

Dodatočné parametre

Kategória: Smart kompostéry
Záruka: 24
Hmotnosť: 22 kg
Materiál: 100 % recyklovaný UV stabilný polyetylén
Objem: 600 L
Rozmery: 122 x 79 x 128,5
Záruka: 24 mesiacov
Životnosť: 20 rokov
Hmotnosť: 21,1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: