Navia - Kvitok, Ošetrujúci valček (pleť/telo)

Kód: 88265
€15,90 €13,25 bez DPH
Hneď posielame

Ošetrujúci valček na telo a pleť vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje 540 titánových mikroihličiek s veľkosťou 0,25 mm.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

Profesionálne ošetrenie pleti aj v pohodlí domova vďaka ošetrujúcemu valčeku, ktorý pomocou mikroihličiek prechádza vrchnou vrstvou pokožky a tým umožňuje dokonalejšie preniknutie kozmetických prípravkou do pokožky. Samotné neviditeľné vpichy aktivujú prirodzenú obnovu a pomáhajú k obnove regenerácie pokožky.

Odporúčame

-        používať 2 – 5 krát týždenne (ak s aplikáciou začínate začnite s frekvenciou 1 – 2 krát týždene)

-        po každej aplikácií valček opláchnite pod prúdom tečúcej vody a následne vydezinfikujte prípravkom určeným na hlavu valčeka

-        skladujte v obale mimo dosahu detí

Neodporúčame používať na:

-        podráždenú pokožku

-        otvorené rany

-        znamienka, bradavice

-        koloidné a čerstvé jazvy

-        rosaceu, akútne akné

-        v tesnom okolí očí

-        po aplikácií peelingu

-        alergia na kovy

-        vek menej ako 18 rokov

Použitie:

Pred použitím si vždy umyjeme ruky a vyčistíme pleť od kozmetických a dekoratívnych prípravkov. Pred aplikáciou valčeka treba mikroihličky vydezinfikovať DEZINFEKČNÝM PRÍPRAVKOM NA OŠETRUJÚCI VALČEK. Vydezinfikovaný valček posúvame po tvári jemným tlakom. Po opakovaní a zmenení smeru je pleť pripravená na aplikáciu ošetrujúcich prípravkov ako tonikum, masku či rôzne séra. Neodporúčame nanášať po ošetrení dekoratívnu kozmetiku ani sa vystavovať slnečnému žiareniu. Preto je najlepšie toto ošetrenie aplikovať večer pred spaním.

Navia je dynamickou firmou, ktorá neostáva na jednom mieste. Plánuje veľa pozitívnych zmien a v blízkom čase tiež bude meniť svoje meno na Kvitok - obrazotvorný názov reprezentujúci silu prírody.

Dodatočné parametre

Kategória: Telo
Hmotnosť: 0.072 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: