Forewear, Taštička z recyklovaného textilu - Etue

Kód: 88209 88208 Zvoľte variant
€6,20
Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Taštička z recyklovaného textilu, ideálna na kozmetiku,rúž, riasenku, pero, kľúče, čokoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Z recyklovaného textilu

Máte viac drobností, ktoré potrebujete prenášať? Presne k tomu Vám pomôže praktické vrecko z z recyklovaného textilu. Je krásne farebné, a navyše v sebe skrýva silný príbeh. Ako materiál je použitý nepotrebný textil zrecyklovaný do mäkkej, jemnej chlpatej textílie. Potlač navrhol Filipa A. Menšl a tvar výrobku je z dielne FOREWEAR. Výrobok ušili šikovné české ručičky krajčírok v chránenej šijacie dielni.

K čomu všetkému môže slúžiť recyklovaná kapsička?

Hodí sa do kabelky alebo do tašky na drobnosti, ktoré by sa vám inak v taške postrácali. Môžete do nej dať kozmetiku, rúž, riasenku, pero, kľúče a pod. Je dobre využiteľná tiež na cestách, kedy si do nej môžete schovať pas, kreditku, nabíjačku, očkovací preukaz, vizitky, SD kartu, cudziu menu apod. Praktická guma, ktorú potiahnete zozadu dopredu, umožní, že sa obsah vrecka nevysype.

Vlastnosti materiálu:

Mäkká, kalandrovaná, na povrch jemne chlpatá netkaná recyklovaná textílie. U materiálu môže dôjsť počas používania k zmenám štruktúry povrchu. Odporúčame iba ručné pranie do 30 ° C, nechať vyschnúť a nežmýkať.

FOREWEAR robí skvelú vec

"Nenávidím plytvanie a naopak zbožňujem, keď má každá vec ďalšie využitie do doby, než prestane slúžiť. Tiež je mi blízky dizajn a podnikanie s pozitívnym dopadom. A to všetko spĺňa projekt FOREWEAR "hovorí jeho zakladateľka, Markéta Borecká.

Oblečenie a textil zbierajú na firemných a spoločenských akciách a následne ho triedi. Časť poslúži ľuďom v núdzi (ako napríklad v charitatívnom obchodíku všeobecne prospešnej spoločnosti Čučoriedka Praha) a zo zvyšku sa v chránenej dielni vyrába krásne a praktické funkčne-dizajnové výrobky. FOREWEAR chce podporovať zodpovedný spoločenský konzum, udržateľnosť a životné prostredie a dáva prácu znevýhodneným ľuďom.

V máji 2013 vyhral projekt FOREWEAR medzinárodnú súťaž Social Impact Award poriadnu Hub Praha. A Markéta sa tiež stala Živnostník roku 2015 pre hlavné mestá Praha.

Projektu veľmi fandíme, robia skvelú vec pre MENEJ ODPADU

 

Dodatočné parametre

Kategória: Textilné výrobky
Záruka: 2 roky
Materiál: recyklovaný textil
Rozmer: 21 x 15 cm
Farba: ružová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: