Tričko pánske - menejodpadushop na triko

Kód: 60803 60804 Zvoľte variant
€18 –50 %
Tričko pánske - menejodpadushop na triko
€18 –50 % €9 €9/1ks
Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pánske ekotričko s potlačou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tričko pre každého, kto si menej odpadu chce zobrať na triko. Vytvorili sme ho pre Vás všetkých, ktrorí chcete šíriť myšlienku Pre menej odpadu ďalej aj takýmto spôsobom. Pre Vás všetkých, ktorí ste hrdí na to, že vyznávate zodpovedný životný štýl v súlade s prírodou. Mnoho krát to nie je jednoduché, ale ako sa hovorí....V jednote je sila. Inšpirujte teda seba aj ďalších - nech si prečítajú, čo ste si vzali na triko ;) 

Kúpou trička prispievate 1€ neziskovej organizácii Inštitút cirkulárnej ekonomiky, ktorej cieľom je pomôcť urýchliť prechod na cirkulárnu ekonomiku na území Slovenska. Pretože aj odpad vie byť zdrojom. 

Nie je nám jedno, z čoho je tričko vyrobené, predávame značku B&C, ktorá:

OE-100-370x244

 

Osvedčuje, že suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých fázach výroby neobsahujú žiadnu látku škodlivú pre ľudí ani pre životné prostredie. Značka B & C je certifikovaná Oeko-Tex® Standard 100

 

fearwearfoundationwhite_thb

 

 

 

 

je členom Nadácie Fair Wear a zaviazali sa zaviesť a dodržiavať Kódex správania navrhnutý špeciálne pre odevný priemysel.

 

0c01f92f0bc4b444c9a0deaaf942f587-certification-41-200-200

 

má organické tričká a polokošele, ktoré sú certifikované OCS spoločnosťou ECOCERT Greenlife. OCS, Organic Content Standard, poskytuje nezávislú certifikáciu, že textílie sú vyrobené z organických materiálov. Cieľom tejto normy je zaručiť vysledovateľnosť a celistvosť surovín počas všetkých fáz výroby. Zaručuje čistotu organickej bavlny.

Dodatočné parametre

Kategória: Textilné výrobky
Materiál: 100 % organická GOTS bavlna
Potlač: digitálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: