Tierra Verde, Gel do umývačky riadu

Kód: 71056 71085 Zvoľte variant
€6,99 €31,98 od €6,99 €5,83 bez DPH €26,65 bez DPH od €5,83 bez DPH €6,99 / 1 l
Hneď posielame Objednávame Zvoľte variant
veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

V biokvalite, z výťažku z mydlových orechov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základom je výťažok z mydlových orechov v biokvalite získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Účinný prostriedok do všetkých umývačiek riadu si poradí aj so silne znečisteným riadom.

Dávkovanie

Do zásobníku na umývací prostriedok nalejte primerané množstvo prípravku (cca 30 ml). Pre dokonalý výsledok umývania odporúčame použiť regeneračnú soľ do umývačky riadu a leštidlo.

Zloženie
<5% extrakt z mydlových orechov v biokvalite, chelačné činidlo rastlinného pôvodu (EDDS), silikáty, uhličitan sodný, citrát sodný, xantánová guma, benzoan sodný, citrónová silica.

Bezpečnosť

Obsahuje: parfum (CITRAL, D-LIMONENE). VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Obsahuje citrónový olej. Môže vyvolať alergickú reakciu. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadu
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: