Chistee, Koncentrát v skle 1060 ml - Power cleaner

Kód: 66215
€43 €43 / 1 ks
Hneď posielame

Detailné informácie

Podrobný popis

Prichádzame s novou ponukou čistiacich prostriedkov. CHISTEE. Slovenská značka, ktorá si na zložení a kvalite dala naozaj záležať. Po testovaní sa preukázalo, že aj výťažky z prírodných materiálov dokážu nahradiť závadne chemické prostriedky. Spojenie vzácnych olejov, organického alkoholu a vody nám priniesli účinných pomocníkov do našich domácností. 

Dobré výsledky výrobca garantuje dlhoročným výskumom a účinkom, voči ktorým baktérie nie sú rezistentné. Strácajú schopnosť existencie aj množenia. 

Používaním syntetickej drogérie sa dostávame do bezprostredného kontaktu s dráždivými prostriedkami dýchacím, tráviacim systémom a kožou. Pri používaní drogérie CHISTEE nemusíte používať ochranné rukavice alebo chrániť deti pred ich nebezpečnými účinkami. 

Avšak, prírodným zložením CHISTEE neprichádza o schopnosť čistiť a dezinfikovať! Naopak, prostriedok sa dostane hlbšie do povrchu a pôsobí aj antibakteriálne. 

 Efektívne a účinne čistenie

  • dezinfekčné a antibakteriálne, citlivé k povrchom

 S citom k Vám a Vášmu okoliu

  • iba prírodné materiály, ktoré nezaťažujú naše zdravie

 S úctou k životnému prostrediu

  • minimalizácia odpadu
  • produkty netestované na zvieratách
  • žiadne ingrediencie živočíšneho pôvodu

 Naše odporúčanie PRE MENEJ ODPADU

Ak sa snažíte spolu s nami tvoriť čo najmenej odpadu, produkty CHISTEE je tá správna voľba. Výrobca ponúka možnosť zakúpenia väčšieho koncentrátu v sklenenej fľaši. Ten si môžete podľa potreby a adekvátneho pomeru namiešať do vlastnej nádoby.

Dodatočné parametre

Kategória: Upratovanie
Hmotnosť: 1.47 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: