Kompostér HOBBY JRK 600

Kód: 20004 20003 Zvoľte variant
€45 €49 od €45 –20 %
HOBBY JRK 600
€45 €49 od €45 –20 % €36 €39,20 od €36 €30 bez DPH €32,67 bez DPH od €30 bez DPH
Objednávame Objednávame Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pre záhrady do 600 m2, Sprievodca správnym kompostovaním zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompostér JRK HOBBY 600 čierny

Kompostéry produktovej línie JRK HOBBY spĺňajú všetky požiadavky na funkčné a cenovo dostupné kompostovacie nádoby na súčasnom európskom trhu.

Viac času na život

Reálna životnosť kompostéra JRK HOBBY 600 čierny je minimálne 3 roky. Spoľahlivá hrúbka stien kompostéra je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 600 čierny odolá rozmarom počasia. Kompostéry tejto cenovej kategórie, ktoré sa bežne predávajú v klasických hobby predajniach či záhradných centrách, často nezvládnu vrtochy počasia ani nápor biologického odpadu vo vnútri kompostéra, a nezriedka tak dochádza k prasknutiu alebo polámaniu jednotlivých dielov. S kompostérom JRK HOBBY 600 čierny sa podobných nepríjemností nemusíte obávať.

Kompostér JRK HOBBY 600 čierny zložíte rýchlo a pohodlne. Vďaka ľahkému skeletu ho možno rovnako hravo rozložiť a premiestniť. Kompostér JRK HOBBY 600 čierny poľahky skonštruujete aj vďaka prehľadnému a zrozumiteľnému návodu na zloženie, ktorý je súčasťou balenia, no možno ho nájsť aj v odkaze nižšie.

Kompostér JRK HOBBY 600 čierny si v priebehu svojej životnosti zachováva stálu farbu. Je vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý je UV stabilný a predstavuje ekologické riešenie pre manipuláciu s biologicky rozložiteľným odpadom.

Radosť z kompostovania

Prístup vzduchu do kompostéra je zabezpečený 3D prevzdušňovacími otvormi. Zároveň sa nimi do kompostu dostane aj primerané množstvo dažďovej vody, ktorá spolu so vzduchom prispieva k správnej rýchlosti kompostovania. V spodnej časti kompostéra JRK HOBBY 600 čierny sa nachádzajú dvierka na dvoch protiľahlých stranách. Dvierka umožňujú pohodlnú manipuláciu s hotovým kompostom. K obsahu kompostéra vedie jednoduchý prístup cez vrchné dvierka, ktoré sa upevňujú pomocou kovových pántov.

Krásna a čistá záhrada

Kompostér JRK HOBBY 600 čierny patrí k objemnejším kompostérom línie JRK HOBBY. Má mohutný kónický tvar, ktorý sa podpisuje nielen pod stabilitu kompostéra, a tým činom aj pod jeho minimálne 5-ročnú životnosť, ale zohráva rolu aj pri urýchľovaní procesu kompostovania: kompostér môžete ľahko nadvihnúť a premiestniť ho kúsok ďalej. Biologicky rozložiteľný odpad ostane na hromade, ktorú môžete pohodlne premiešať a prehodiť naspäť do kompostéra, čím podporíte proces kompostovania vo vnútri kompostéra. Čistý dizajn kompostéra JRK HOBBY 600 čierny potvrdzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 600 čierny premení vašu záhradu na krásne a čisté miesto.

Záručná doba, ktorú pri kompostéroch produktovej línie JRK HOBBY garantujeme, sú 2 roky.

Kompostér JRK HOBBY 600 čierny je určený do záhrad s rozlohou cca 600 m2.

Na stiahnutie:

Návod na použitie (stiahnuť)

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 24
Veľkosť záhrady: 800 m2
Objem : 600 litrov
Životnosť minimálne: 3 roky
Výška: 107 cm
Základňa: 90 x 90 cm
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: