KOMPOSTÉR JRK 1200 HOBBY MODULE

Kód: 1120012
€73 €60,33 bez DPH €73 / 1 ks
Hneď posielame

Pre záhrady do 1200 m2, Sprievodca správnym kompostovaním zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module

Kompostéry produktovej línie JRK HOBBY spĺňajú všetky parametre funkčných a cenovo dostupných kompostovacích nádob na súčasnom trhu.

Viac času na život

Reálna životnosť kompostéra JRK HOBBY 1200 Module je minimálne 3 roky. Bezpečná hrúbka stien kompostéra je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 1200 zelený odolá vplyvom premenlivého počasia. Kompostéry tejto cenovej relácie, ktoré sa bežne predávajú v klasických hobby predajniach či záhradných centrách, často nezvládnu vrtochy počasia ani nápor biologického odpadu vo vnútri kompostéra, a nezriedka tak dochádza k prasknutiu alebo polámaniu jednotlivých dielov. S kompostérom JRK HOBBY 1200 zelený sa podobných nepríjemností nemusíte obávať.

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module zložíte rýchlo a jednoducho. Vďaka ľahkej konštrukcii ho možno rovnako hravo rozložiť a premiestniť. Kompostér JRK HOBBY 1200 Module poľahky poskladáte aj vďaka prehľadnému a zrozumiteľnému návodu na zloženie, ktorý je súčasťou balenia, no možno ho nájsť aj v odkaze nižšie.

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module si v priebehu svojej životnosti zachováva stálu zelenú farbu. Je vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý je UV stabilný a predstavuje ekologické riešenie pre manipuláciu s biologicky rozložiteľným odpadom.

Šetríme Vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module kúpite skutočne výhodne. Pri produktovej línii JRK HOBBY máte možnosť dokúpiť si náhradné diely po uplynutí záručnej doby, čo je nepochybne obrovská pridaná hodnota. Ak sa stane, že sa vám niektorý z panelov kompostéra poškodí, u nás si tento diel viete dodatočne zaobstarať.

Radosť z kompostovania

Prístup vzduchu do kompostéra je zabezpečený 3D prevzdušňovacími otvormi. Zároveň sa nimi do kompostu dostane aj primerané množstvo dažďovej vody, ktorá spolu so vzduchom prispieva k správnej rýchlosti kompostovania. V spodnej časti kompostéra JRK HOBBY 1200 Module sa nachádzajú dvierka na dvoch protiľahlých stranách. Dvierka umožňujú pohodlnú manipuláciu s hotovým kompostom. K obsahu kompostéra vedie jednoduchý prístup cez vrchné dvierka, ktoré sa upevňujú pomocou kovových pántov.

Krásna a čistá záhrada

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module je zložený z troch oddelených častí, pričom každá z nich má objem 400 litrov. Biologicky rozložiteľný odpad ostane na hromade, ktorú môžete pohodlne premiešať a prehodiť naspäť do kompostéra, čím podporíte proces kompostovania vo vnútri kompostéra. Čistý dizajn kompostéra JRK HOBBY 1200 Module potvrdzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 1200 Module premení vašu záhradu na krásne a čisté miesto.

Záručná doba, ktorú pri kompostéroch produktovej línie JRK HOBBY garantujeme, sú 2 roky.

Kompostér JRK HOBBY 1200 Module je určený do záhrad s rozlohou cca 1200 m2.

Na stiahnutie:

Návod na použitie (stiahnuť)

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 24
Hmotnosť: 14.5 kg
Veľkosť balenia: 1600 m2
Objem: 1200 litrov
Životnosť minimálne: 3 roky
Farba: zelená
Výška: 82 cm
Základňa: 72x198 cm
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: