Sprievodca správnym kompostovaním (16 strán)

Kód: 1170010
€5 €4,13 bez DPH €5 / 1 ks
Skladom
Položka bola vypredaná…

Ku každému kompostéru ho dostávate ZADARMO!

Detailné informácie

Podrobný popis

SPRIEVODCA SPRÁVNYM KOMPOSTOVANÍM

Správne zvolený kompostér je dôležitým predpokladom rýchlej premeny biologického odpadu na prírodné hnojivo - kompost. Rýchlosť dozrievania kompostu výrazne ovplyvňuje aj:

 

Zloženie bioodpadu vo vnútri kompostéra a manipulácia s dozrievajúcim kompostom.

 

To sú dôvody, prečo sme pre Vás spracovali 16 stránkový materiál, ktorý každému nášmu zákazníkovi slúži ako sprievodca kompostovaním v kompostéroch. Naším cieľom bolo spracovať výstižný a prakticky použiteĺný text, ktorý každému nášmu zákazníkovi umožní dosiahnuť rýchle dozrievanie kompostu. To všetko s nízkym vynaložením Vášho času a energie na tento účel. (pri dodržaní pravidiel uvedených v Sprievodcovi správnym kompostovaním).

 

Sprievodcu správnym kompostovaním sme vytvorili v spolupráci s neziskovou organizáciou Priatelia Zeme, ktorá je v tejto oblasti autoritou. Jedná sa momentálne o najpraktickejšie dostupné rady, ako dosiahnuť rýchle dozrievanie kompostu v domácich kompostéroch. Pre každého nášho zákazníka, ktorý si u nás objedná minimálne 1 kompostér, je tento sprievodca správnym kompostovaním automaticky pribalený zdarma.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: