Sprievodca správnym kompostovaním (16 strán)

Kód: 70010
€5 €5 / 1 ks
Dlhodobo nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ku každému kompostéru ho dostávate ZADARMO!

Detailné informácie

Podrobný popis

SPRIEVODCA SPRÁVNYM KOMPOSTOVANÍM

Správne zvolený kompostér je dôležitým predpokladom rýchlej premeny biologického odpadu na prírodné hnojivo - kompost. Rýchlosť dozrievania kompostu výrazne ovplyvňuje aj:

 

Zloženie bioodpadu vo vnútri kompostéra a manipulácia s dozrievajúcim kompostom.

 

To sú dôvody, prečo sme pre Vás spracovali 16 stránkový materiál, ktorý každému nášmu zákazníkovi slúži ako sprievodca kompostovaním v kompostéroch. Naším cieľom bolo spracovať výstižný a prakticky použiteĺný text, ktorý každému nášmu zákazníkovi umožní dosiahnuť rýchle dozrievanie kompostu. To všetko s nízkym vynaložením Vášho času a energie na tento účel. (pri dodržaní pravidiel uvedených v Sprievodcovi správnym kompostovaním).

 

Sprievodcu správnym kompostovaním sme vytvorili v spolupráci s neziskovou organizáciou Priatelia Zeme, ktorá je v tejto oblasti autoritou. Jedná sa momentálne o najpraktickejšie dostupné rady, ako dosiahnuť rýchle dozrievanie kompostu v domácich kompostéroch. Pre každého nášho zákazníka, ktorý si u nás objedná minimálne 1 kompostér, je tento sprievodca správnym kompostovaním automaticky pribalený zdarma.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: