Prírodná lufa natural, celá oválna 50-60 cm

Kód: 60650
€5,50 €5,50 / 1 ks
Hneď posielame

Prírodná lufa stlačená, celá

Detailné informácie

Podrobný popis

growloofah-dried-1000-1509142321Egyptská lufa (zelenina veľmi podobná našej cukete) je taký malý prírodný zázrak. Ak by ste sa rozhodli ju pestovať, pokiaľ by ste ju nezjedli (je to úžasne chutná zelenina), tak ju po vysušení môžete použiť vo vašej domácnosti na viac spôsobov. Lufa je skvelý pomocník v kúpelni ako aj v kuchyni.

Môžete ju použiť ako masážnu hubku na umývanie tela. Jej štruktúra pôsobí ako peeling a zároveň prekrvuje vašu pokožku. Pomáha pri odstránení prejavov celulitídy a omladzuje vašu pleť. 

Ako ju používať?

Jednoducho si z celej lufy odstrihnite koľko potrebujete a namočte. Lufa sa tak vráti do pôvodneho oválneho tvaru a môžete používať. Poselame ju zlisovanú. Po použití ju skladujte na suchom mieste, aby ste ju mohli používať znova a znova.

 

V kuchyni ju využijete ako prírodnú hubku na riad. Vďaka pevnej pórovitej štruktúre sa na lufe neusádzajú čiastočky jedla. Veľmi dobre sa čistí a veľmi rýchlo vyschne, čo zabezpečí ničenie baktérií, ktoré sa v bežnej vlhkej hubke môžu šíriť. Ak už budete mať pocit, že potrebujete nový kúsok, jednoducho ju hodíte do kompostu, kde sa rozloží ako každý iný bioodpad.

Ďakujeme, že s nami podporujete myšlienku PRE MENEJ ODPADU.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: plod rastliny po vysušní

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
lufa 1 res lufa 1 res
5
M Avatar autora | 28.5.2019
som veľmi spokojná...osobne sa mi s ňou umýva omnoho lepšie než s bežnou špongiou
lufa 1 res lufa 1 res
5
N Avatar autora | 3.4.2019
Človek si na to musí najprv zvyknúť, keďže sa lufa správa inak ako bežná špongia avšak odporúčam, sk chcete prispieť k ochrane životného prostredia.