Jack N´ Jill, Detská silikónová kefka na prst 2ks

Kód: 61035
Novinka
Značka: Jack N Jill
€5,20 €2,60 / 1 ks
Hneď posielame

Silikónová kefka na prst pre hygienické a bezpečné čistenie prvých zúbkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová zubná kefka na prst je vhodná pre dôkladne a bezpečné čistenie prvých zúbkov vašeho dieťatka. Kefka je zo 100% lekárskeho a potravinárskeho materiálu, preto je úplne bezpečná a navrhnutá tak aby správne odštartovala zubnú hygienu už na začiatku rastu prvých zúbkov. 

 

Návod na použitie

Pred použitím si poriadne umyte ruky aj kefku a aplikujte malé množstvo detskej zubnej pasty. Jemne zúbky prechádzajte krúživými pohybmi. 

Kefka je obojstranná. Je vhodná na čistenie z jednej strany s kefkovou časťou, na druhej je ,,jamková časť", ktorá slúži na masírovanie ďasien z ktorých rastú prvé zúbky.   

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.044 kg
Zloženie: 100% lekársky a potravinársky silikón
Počet ks v balení: 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: