Jack N´ Jill, Detská silikónová kefka na prst 2ks

Kód: 61035
Novinka
Značka: Jack N Jill
€4,99 €2,50 / 1 ks
Hneď posielame

Silikónová kefka na prst pre hygienické a bezpečné čistenie prvých zúbkov

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová zubná kefka na prst je vhodná pre dôkladne a bezpečné čistenie prvých zúbkov vašeho dieťatka. Kefka je zo 100% lekárskeho a potravinárskeho materiálu, preto je úplne bezpečná a navrhnutá tak aby správne odštartovala zubnú hygienu už na začiatku rastu prvých zúbkov. 

 

Návod na použitie

Pred použitím si poriadne umyte ruky aj kefku a aplikujte malé množstvo detskej zubnej pasty. Jemne zúbky prechádzajte krúživými pohybmi. 

Kefka je obojstranná. Je vhodná na čistenie z jednej strany s kefkovou časťou, na druhej je ,,jamková časť", ktorá slúži na masírovanie ďasien z ktorých rastú prvé zúbky.   

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubná hygiena
Hmotnosť: 0.075 kg
Zloženie: 100% lekársky a potravinársky silikón
Počet ks v balení: 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní svojim prvým dieťaťom. Všimli si, do akého bežného styku s chemickými zložkami sa ich dieťa dostáva pri zubnej hygiene. Začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami.