Ponio, Rakytníkové jemné prírodné mydlo

Kód: 88166
€4,40 €4,40 / 1 ks
Hneď posielame

rakytníkové prírodné mydlo pre suchšiu pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Tuhé mydlo späť na výslnie?

  • ekologicky šetrné k prírode
  • vyrobené z prírodných olejov
  • neobsahujú škodlivé chemické látky, ako bežné tekuté mydlá
  • šetrná k pokožke
  • nevysušujú pokožku
  • bez plastových obalov
  • neobsahujú žiadny živočíšny olej ani palmový tuk
  • napomáha regenerácii pokožky
  • oddiaľuje starnutie pokožky
  • umýva lepšie ako bežné sprchové gély

 

Prečo sa tuhé mydlá dostávajú späť do popredia? (Mimochodom, nebavíme sa o lacných tuhých mydlách, ktoré bežne kúpite v supermarkete!). Je to predovšetkým, vďaka svojmu zloženiu. Prírodné tuhé mydlá, ako už názov napovie, neobsahujú chemické látky, ktoré nášmu telu neprospievajú. Poctivá kocka mydla je ten najlepší spôsob, ako sa po náročnom dni poriadne umyť. Hravo si poradí s potom, špinou a pokojne aj so zažraným olejom. Ďalším plusom je, že šetrí zbytočné plastové obaly, a väčšinou sú balené do recyklovateľných alebo kompostovateľných obalov. Naviac pri správnom zaobchádzaní veľmi dlho vydrží, zhruba 3-6 týždňov. My sme si ich do nášho sortimentu zaradili práve z týchto dôvodov, sú prírodné kvalitné a podporujú myšlienku pre menej odpadu.

 

Ak máte pokožku, ktorá vyžaduje lepšiu starostlivosť, je suchá a nechcete výrazne voňavé mydlá, odporúčame práve rakytníkové prírodné mydlo od slovenskej značky PONIO. Neobsahuje voňavé silice, avšak prírodný svieži ovocný podtón mu dodáva práve rakytníkový olej. 

 

Prírodné mydlá značky PONIO sú vyrábané klasickou metódou, s vysokým obsahom kvalitných nezmydelnených olejov, ktoré sú vhodné pre suchú pokožku. Všetky mydlá sú svojou farbou, vôňou a využiteľnosťou jedinečné, pre rôzne typy pokožky. Mydlá sú vyrábané poctivo z kvalitných zložiek, originálnych receptúr, bez umelých farbív a vonných prísad. PONIO výrobky sú ručne vyrábané, jedinečné svojím vzhľadom. 

Produkty od značky PONIOvegánske, to znamená že živočíšné tuk a palmový olej nahradili kvalitným kakaovým maslom. Ručne robené produkty sú balené tak, aby ste si ich vedeli opakovane napĺniť novým voňavým produktom tejto značky. 

Stvoriteľka značky PONIO sa môže pochváliť poctivými produktami vlastnej výroby. Vyrába samé voňavé doplnky kozmetiky, balené do obalov, ktoré minimalizujú dopad na životné prostredie.

P1120212_1024x1024sea-buckthorn-2798599_1280P1100020_1024x1024_small

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mydlá a masážne kocky
Hmotnosť: 0.1 kg
Obsahuje: kokosový olej, olivový olej, voda, bambucké maslo, slnečnicový olej, hydroxid sodný, ricínový olej, organický rakytníkový olejový extrakt, pôvod EU
Vôňa: veľmi jemná, prirodzená vôňa z rakytníkového oleja - sviežo ovocná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: