Bambu, cestovná príborová sada, 7 ks

Kód: 1160420
€16,07 €13,39 bez DPH €2,30 / 1 ks
Hneď posielame

Všetko, čo potrebuješ k proviantu na cesty - z bambusu a organickej bavlny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletná sada príboru z organického materiálu na vaše cesty okolo sveta alebo na každý deň do kabelky.

Sada obsahuje: 

  • klasickú príborovú sadu - lyžica, nôž, vidlička
  • veľmi obľúbenú malú a praktickú lyžičkovidličku do vrecka - do náročnejších cestovných podmienok alebo proste len do kabelky :)
  • bambusová slamka + kefka na čistenie - môžete drinkovať koľko chcete a kde chcete
  • paličky na čínu - takže ste pripravení aj na cesty do Ázie alebo proste len do obľúbenej čínskej reštaurácie

A odkiaľ sa  berie značka BAMBU? 

Spoločnosť Bambu bola založená v roku 2003 a ich cieľom bolo vždy obmedziť naše používanie plastov a spoliehanie sa na ne tým, že ľuďom poskytnú krásne netoxické výrobky vyrobené z prírody.

Jeff & Rachel, zakladatelia bambu, sa narodili v Portlande v Oregone - mieste, ktoré sa pýši miestnymi, domácimi a ekologickými hodnotami. Keď sa presťahovali do Číny za prácou, miesta často kritizované za jeho výrobné procesy, vzali tieto hodnoty so sebou. Chceli zistiť, či nájdu spôsob, ako robiť veci inak - vytvárať záujem o udržateľné materiály pri súčasnom dodržiavaní etických obchodných postupov.

Dnes sa bambu naďalej zameriava na rovnaké kľúčové hodnoty. Lokálne získavajú materiály, pracujú s ľuďmi, ktorí pracujú vlastnými rukami, a vyrábajú bezpečné a odolné výrobky, ktoré vydržia roky. Primárnym materiálom, s ktorým pracujú, je bambus - dnes známy ako nekonečne obnoviteľný zdroj, ktorý rastie veľmi rýchlo bez potreby pesticídov alebo hnojív - a tiež pracujú s ďalšími udržateľnými materiálmi, ako je korok a organická bavlna.

Udržateľnosť v bambu ide nad rámec rovnováhy medzi tým, čo si berú zo zeme a tým, čo do nej vracajú. Je to vďaka tomu, ako sa správajú ako firma. Zaviazali sa k certifikácii a testovaniu tretích strán, propagácii spravodlivých pracovných postupov a bezpečných pracovných podmienok a „ekologizácii“ svojho dodávateľského reťazca. Výsledok - niekoľko ocenení poprednými združeniami a obchodnými skupinami. Sú to certifikované spoločnosti B Corp - spoločenstvo podnikateľov, ktoré vyvážia účel a zisk.

Dodatočné parametre

Kategória: Príbory
Hmotnosť: 0.15 kg
Balenie obsahuje: lyžica, vidlička, nôž, lyžičkovidlička, slamka, kefka na slamku, paličky na čínu
Materiál: bambus, organická bavlna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: