Jack N´ Jill, Detská zubná pasta - Čierna ríbezľa

Kód: 61026
€5,99 €5,99 / 1 ks
Hneď posielame

Prírodná zubná pasta bez fluóru s BIO extraktom z nechtíka lekárskeho. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná pasta na zuby

 

  • neobsahuje fluór
  • bez farbív a pridaného cukru
  • certifikovaná organická prírodná ovocná chuť
  • obal neobsahuje BPA - 100% recyklovateľný
  • BIO extrakt z nechtíka lekárskeho
  • pre deti od 6 mesiacov
  • úplne bezpečné aj pri prehltnutí

Najbezpečnejšia zubná pasta na trhu vyrobená zo 100% prírodných materiálov. Chuť je získaná z ovocia pestovaného v BIO kvalite. Pre deti je táto zubná pasta úplne bezpečná aj pri prehĺtnutí a dokonca aj chutná. Pasta obsahuje extrakt z nechtíka lekárskeho pestovaného v BIO kvalite, napomáha starostlivosti o ďasná. 

Hypoalergénna pasta pôsobí ako prevencia proti zubným kazom a je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Pasta neobsahuje žiadne problematické látky, je tiež vegan a netestovaná na zvieratkách.

 

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.06 kg
Zloženie: Xylitol, čistená voda, glycerin (z kokosu), oxid kremičitý (silica), bio banánová chuť, xantánová guma, BIO extrakt z nechtíka lekárskeho,potassium sorbate (z prírodných zdrojov), kyselina citrónová
Hmotnosť pasty v tube: 50 g
Príchuť: čierna ríbezľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní svojim prvým dieťaťom. Všimli si, do akého bežného styku s chemickými zložkami sa ich dieťa dostáva pri zubnej hygiene. Začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami.