Jack N´ Jill, Detská zubná pasta - Čierna ríbezľa

Kód: 61026
€5,99 €5,99 / 1 ks
Hneď posielame

Prírodná zubná pasta bez fluóru s BIO extraktom z nechtíka lekárskeho. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná pasta na zuby

 

  • neobsahuje fluór
  • bez farbív a pridaného cukru
  • certifikovaná organická prírodná ovocná chuť
  • obal neobsahuje BPA - 100% recyklovateľný
  • BIO extrakt z nechtíka lekárskeho
  • pre deti od 6 mesiacov
  • úplne bezpečné aj pri prehltnutí

Najbezpečnejšia zubná pasta na trhu vyrobená zo 100% prírodných materiálov. Chuť je získaná z ovocia pestovaného v BIO kvalite. Pre deti je táto zubná pasta úplne bezpečná aj pri prehĺtnutí a dokonca aj chutná. Pasta obsahuje extrakt z nechtíka lekárskeho pestovaného v BIO kvalite, napomáha starostlivosti o ďasná. 

Hypoalergénna pasta pôsobí ako prevencia proti zubným kazom a je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Pasta neobsahuje žiadne problematické látky, je tiež vegan a netestovaná na zvieratkách.

 

Kto sú Jack´n Jill ?

Firmu Jack´n Jill založil mladý austrálsky pár Rachel a Justin, ktorí boli inšpirovaní práve svojim prvým dieťaťom. Všimli si totiž, do akého bežného styku sa dostáva s chemickými zložkami, napríklad aj pri zubnej hygiene. To sa im samozrejme nepáčilo, a preto začali vyhľadávať alternatívy detskej zubnej hygieny na prírodnej báze. Nemohli však nájsť na trhu nič vyhovujúce ich kritériám. Chytili sa teda nápadu sami a vďaka lekárskemu vzdelaniu dokázali svojpomocne vytvoriť produkt, ktorý spĺňal ich požiadavky. Zábavný a farebný detský dizajn v spojení s ovocnými príchuťami však vyhovujú najmä ich malým zákazníkom. 

Jeden z ďalších cieľov bolo vytvoriť produkt, ktorý by tiež minimlizoval negatívny dopad na životné prostredie. To dosiahli minimalizovaním obalov, využívaním recyklovaného papiera a kukuričného škrobu a samozrejme úplného vyradenia PVC, ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.06 kg
Zloženie: Xylitol, čistená voda, glycerin (z kokosu), oxid kremičitý (silica), bio banánová chuť, xantánová guma, BIO extrakt z nechtíka lekárskeho,potassium sorbate (z prírodných zdrojov), kyselina citrónová
Hmotnosť pasty v tube: 50 g
Príchuť: čierna ríbezľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: