Sonett, Prostriedok na riad 1 l – citrón

Kód: 60711
€4,60
Hneď posielame

Ekologický prostriedok na riad

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinný ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu. Vďaka špeciálnemu zloženiu, ľahko odstránite mastnotu, zaschnuté zvyšky jedla a zároveň vám nevysuší pokožku. Umývanie riadu vám spríjemní éterický olej z BIO citrónovej trávy

Dávkovanie: 1 polievková lyžica (cca 3ml) na 5l vody. Na odolné nečistoty naniesť malé množstvo koncentrátu na špongiu.

Vlastnosti zložiek

Cukor, škrob a kokosový tuk sú surovinami pre použité cukrovej tenzidy. Spolu s derivátmi vyrobenými z kokosového tuku a oxidov síry, tvoria kombináciu vzájomne sa doplňujúcich a posilňujúcich aktívnych čistiacich látok s vynikajúcou schopnosťou rozpúšťať tuky a s veľmi vysokou znášanlivosťou pre pokožku.

Biologické odbúravanie

Pri procese výroby cukrových tenzidov a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Pre mikroorganizmy je preto ľahké rýchlo a úplne tieto tenzidy rozložiť. Cukrové tenzidy aj deriváty kokosového oleja sú podľa OECD biologicky ľahko odbúrateľné.

Celý obal je recyklovateľný.

Zloženie

Deriváty kokosového oleja (5-15%), cukrový tenzit  (5-15%), rastlinný alkohol (etanol) (5-15%), BIO éterický olej z citrónovej trávy (<1%), vírená voda (do 100%).

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadu
Hmotnosť: 1.085 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: