Kompostér JRK HOBBY 400

Kód: 20002 20001 Zvoľte variant
€32 €32 / 1 ks
Hneď posielame Objednávame Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pre záhrady do 400 m2, Sprievodca správnym kompostovaním zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený

Kompostéry produktovej línie JRK HOBBY sú plnohodnotným zástupcom funkčných a cenovo dostupných kompostovacích nádob na súčasnom európskom trhu.

Viac času na život

Reálna životnosť kompostéra JRK HOBBY 400 zelený je minimálne 3 roky. Bezpečná hrúbka stien kompostéra je zárukou, že kompostér JRK HOBBY 400 zelený odolá dramatickým zmenám počasia ako aj tlaku biologického odpadu vo vnútri.

Kompostéry tejto cenovej kategórie, ktoré sa bežne predávajú v klasických hobby predajniach či záhradných centrách, často nezvládnu vrtochy počasia ani nápor biologického materiálu, a nezriedka tak dochádza k prasknutiu alebo polámaniu jednotlivých dielov. S kompostérom JRK HOBBY 400 zelený sa podobných nepríjemností nemusíte obávať.

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený zložíte rýchlo a pohodlne. Vďaka ľahkému skeletu ho možno rovnako hravo rozložiť a premiestniť. Súčasťou balenia kompostéra JRK HOBBY 400 zelený je prehľadný a zrozumiteľný návod na zloženie, ktorý možno nájsť aj v odkaze nižšie.

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený si v priebehu svojej životnosti zachováva stálu zelenú farbu. Je vyrobený z recyklovaného plastu, ktorý je UV stabilný a predstavuje ekologické riešenie pre manipuláciu s biologicky rozložiteľným odpadom.

Šetríme vaše náklady

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený si zaobstaráte za výhodnú cenu. Pri produktovej línii JRK HOBBY máte možnosť dokúpiť si náhradné diely po uplynutí záručnej doby, čo je nepochybne obrovská pridaná hodnota. Ak sa stane, že sa vám niektorý z panelov kompostéra poškodí, u nás si tento diel viete dodatočne zadovážiť.

Radosť z kompostovania

Prístup vzduchu do kompostéra je zabezpečený 3D prevzdušňovacími otvormi. Zároveň sa nimi do kompostu dostane aj primerané množstvo dažďovej vody, ktorá spolu so vzduchom prispieva k správnej rýchlosti kompostovania. V spodnej časti kompostéra JRK HOBBY 400 zelený sa nachádzajú dvierka na dvoch protiľahlých stranách. Dvierka umožňujú pohodlnú manipuláciu s hotovým kompostom. K obsahu kompostéra vedie jednoduchý prístup cez vrchné veko upevnené na kovových pántoch.

Krásna a čistá záhrada

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený patrí k menším kompostérom línie JRK HOBBY. Má kónický tvar, ktorý sa podpisuje nielen pod stabilitu kompostéra, a tým činom aj pod jeho minimálne 5-ročnú životnosť, ale zohráva rolu aj pri urýchľovaní procesu kompostovania: kompostér môžete ľahko nadvihnúť a premiestniť ho kúsok ďalej. Biologicky rozložiteľný odpad ostane na hromade, ktorú môžete pohodlne premiešať a prehodiť naspäť do kompostéra, čím podporíte proces kompostovania vo vnútri kompostéra. Čistý dizajn kompostéra JRK HOBBY 400 zelený podčiarkuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Kompostér JRK HOBBY 400 zelený dodá vašej záhrade čistý a upravený charakter.

Záručná doba, ktorú pri kompostéroch produktovej línie JRK HOBBY garantujeme, sú 2 roky.

Kompostér JRK HOBBY 400 zelený je určený do záhrad s rozlohou cca 400 m2.

Na stiahnutie:

Návod na použitie (stiahnuť)

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 24
Veľkosť záhrady: 450 m2
Objem: 400 litrov
Životnosť minimálne: 3 roky
Výška: 80 cm
Základňa: 88,5 x 88,5 cm
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: