Jeseň je tu

Jesenná atmosféra vie byť vskutku kúzelná. Zababušiť sa do huňatého svetra, uvariť si dobrý čaj, zapáliť sviečky a otvoriť obľúbenú knihu...ako hovoríme – kúzelná.

Má ale aj svoje temné stránky. Vysušená pokožka, popraskané pery a bacily na každom kroku. A čo na to Zemito? Prinášame výber akčných produktov, ktoré sa postarajú o to, aby zostalo iba to príjemné a vrelé objatie farebnej jesene.

NWL_1

Mysleli ste si, že skončilo leto a tak už vašej pokožke nič nehrozí? Omyl! Vietor a chlad mávajú na pokožku negatívne dopady. Veríme, že vysušená pleť nie je úplne to, po čom túžite. Našťastie máme riešenie. Balzam na suchú pleť alebo jojobový olej zvláčni vašu pokožku a ochráni ju pred vplyvmi sychravého počasia. Pre problematickú pleť tu máme upokojujúci balzam od Almara Soap, ktorý oceníte aj vo chvíľach, kedy si budete chcieť dopriať trochu uvoľnenia a relaxu.

bc-as-cold-days-image-01-sq-cz kopie

Nielen vaša tvár, ale aj vaše pery si zaslúžia v takomto počasí poctivú starostlivosť. Popraskané pery nás vedia pekne potrápiť. Jemná koža na ich povrchu totiž na chlad a vietor reaguje takmer okamžite. Balzam na pery vám však pomôže problém vyriešiť  a ešte poteší svojou príjemnou jemnou vôňou. V kabelke ho naviac oceníte po celý rok, či už vás bude trápiť vietor, mráz alebo slnko.

Vaša pleť je hebká, vaša myseľ kľudná a vaše pery k nakusnutiu. Teraz už len urobiť niečo s tými bacilmi a vírmi. Pokiaľ ste na jesenné nachladnutie náchylnejší, nie je od veci vziať si na miesta s vysokou koncentráciou ľudí rúšku. To dôležité ale je, vedieť sa poriadne brániť! Svoju imunitu môžete posilniť niektorými výživovými doplnkami. My odoporučujeme tento. Svoje telo samozrejme nezabudnite správne vyživovať a užite si všetky chute, ktoré jeseň ponúka.

NWL2

Teraz už iba chýba nejaká zaujímavá knižka, dobrý čaj a jesenná nálada je tu. Pokiaľ si chcete sychravé počasie ešte viac spríjemniť, vyhraďte si chvíľu pre malé rozmazlenie. Horúci kúpeľ, príjemný kávový scrub alebo masážny kameň dokážu skutočne spríjemniť deň.