NA SÚŤAŽ SUPERBLOGERI 2019 SME PRINIESLI ODPADKY

Radi by sme sa s vami podelili o to, že Zemito bolo partnerom na slávnostnom galavečeri Superbloger 2019, pri ktorom sa verejnosť i samotní blogeri dozvedeli, kto z nich má v rámci svojho pôsobenia najlepší web, sociálne siete i obsah. Galavečer sa uskutočnil 30.januára 2020 v Starej Tržnici a niesol sa v štýle Hollywood Glam.

Snímka obrazovky 2020-02-10 o 17.00.07

Naša pani vedúca /rozumej naša šéfka/ Jana Kutlíková, ktorá má v e-commerce bohaté skúsenosti, mala tú česť hodnotiť kategóriu Lifestyle. "Som veľmi rada, že Zemito mohlo byť súčasťou takéhoto projektu. Svet influencerov považujeme za kľúčový v rámci nášho marketingového mixu a vážime si každého jedného, ktorý prostredníctvom svojho feedu ďalej šíri posoltvo udržateľného spôsobu života". 

Zo siedmych oceňovaných kategórií sme ako partneri mali česť byť súčasťou poroty v kategórií „lifestyle“, ktorá vyberala tých najlepších z najlepších. A oceňovanie v tejto kategórií dopadlo aj vďaka nášmu hlasu takto:

Web: Break the Rules

Sociálne siete: Lucididit

Obsah: Viktoria Janov

Cena poroty: Mikoland

Absolútny víťaz: Tvoriť a ľúbiť

photo-7867

Večer oceňovania tých najlepších blogerov sa niesol vo veľmi príjemnej a noblesnej atmosfére a to aj vďaka sprievodným aktivitám partnerov. Väčšinu z nich tvorili fotoinštalácie.

Naša vízia pri vymýšľaní fotoinštalácie bola jednoznačná – priniesť medzi luxus a zábavu aj kúsok edukácie, nekonvenčnosti a inšpirácie. 

Rozhodli sme sa, že vytvoríme na podujatí v štýle „Holywood Glam“ miesto s názvom „Trashwood“. „Trashwood“ symbolizuje miesto, ktoré vytvárame každý mesiac. Vytvárame ho našimi odpadkami. V priemere každý z nás vyprodukuje na Slovensku počas jedného mesiaca až 36kg komunálneho odpadu. Je na každom z nás, aký veľký „trashwood“ vytvárame u seba doma, ale nikdy nie je neskoro začať s jeho zmenšovaním, i keď pomalými a malými krokmi, ale isto. 

Tento odkaz sme stvárnili vysypanými odpadkami na trávnatom koberci, do ktorého si mali blogeri ľahnúť v ich večernej róbe. Týmto kontrastom sme sa snažili zvýrazniť fakt, že každého bez rozdielov sa nás problém odpadov týka, či sme oblečení v luxusnej róbe alebo sme v teplákoch doma na gauči.


Snímka obrazovky 2020-02-10 o 16.54.55

Fotoinštaláciu sme vytvárali v čo najväčšej miere v štýle „zero- waste“. Koberec a iné potrebné príslušenstvo sme si prenajali, tabuľky na fotenie sme vytlačili na kartón a odpadky sa poctivo zbierali a umývali celý mesiac od priateľov, kolegov a známych.

Snímka obrazovky 2020-02-12 o 10.04.13

Cieľom fotoinštalácie bolo, aby sa blogeri odfotili, zdieľali náš odkaz a inšpirovali svojich followerov k tomu, že aj malými krokmi sa dajú robiť veľké zmeny. Posúďte sami, ako sa im to podarilo stvárniť:

IMG_20200130_184814-01

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie