Tierra Verde, Prírodná silica 100 % - lavandin

Kód: 1171092 1171232 1171102 Zvoľte variant
€5,40 €12,60 €19,10 od €5,40 €4,50 bez DPH €10,50 bez DPH €15,92 bez DPH od €4,50 bez DPH €5,40 / 1 ks €12,60 / 1 ks €19,10 / 1 ks
Hneď posielame Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
Variant

Éterický olej z lavandinu s upokojujúce vôňou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavandin bol vyšľachtený z levandule lekárskej (Lavandula angustifolia) a levanduľa širokolisté (Lavandula latifolia). Má typickú kvetinovú vôňu so sviežimi až kafrovými tónmi. Využíva sa pri problémoch s nespavosťou, svalových a reumatických ťažkostiach. Urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje. Odpudzuje hmyz. Pri kúpeli odstraňuje psychickú aj fyzickú únavu. Vyskúšajte u nepokojných alebo zle zaspávajúcich detí nakvapkať 2-3 kvapky priamo do ich izby.

  • Prírodné esencie
  • Výrazná vôňa prevonia upratovanie a vyprané prádlo
  • Ideálne do kúpeľa a pre aromaterapiu
  • Dezinfekčné a dezodoračné účinky (zbavuje zápachu)
  • Upokojuje a zlepšuje spánok
  • Vhodná na liečbu reumatických a respiračných ochorení
  • Odpudzuje hmyz

Použitie

Niekoľko kvapiek nakvapkajte na pracie vrecko pri praní mydlovými orechmi, silice bielizeň prevonia a dezinfikuje. Ďalej možno použiť do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie.

Bezpečnosť

VAROVANIE. Horľavá kvapalina a pary. Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže spôsobiť smrť. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM (tel. +421 2 5477 4166). NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Pri podráždení pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Uchovávajte uzamknuté. Likvidácia: nepoužitý výrobok nevylievať do kanalizácie. Nepoužitý výrobok alebo prázdny obal so zvyškami odovzdať v zberni nebezpečného odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Éterické oleje
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie