Tierra Verde, Prírodná silica 100 % - lavandin

Kód: 1171092 1171232 1171102 Zvoľte variant
€2,80 €6,60 €9,79 od €2,80 €2,31 bez DPH €5,45 bez DPH €8,09 bez DPH od €2,31 bez DPH €2,80 / 1 ks €6,60 / 1 ks €9,79 / 1 ks
Hneď posielame Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Éterický olej z lavandinu s upokojujúce vôňou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavandin bol vyšľachtený z levandule lekárskej (Lavandula angustifolia) a levanduľa širokolisté (Lavandula latifolia). Má typickú kvetinovú vôňu so sviežimi až kafrovými tónmi. Využíva sa pri problémoch s nespavosťou, svalových a reumatických ťažkostiach. Urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje. Odpudzuje hmyz. Pri kúpeli odstraňuje psychickú aj fyzickú únavu. Vyskúšajte u nepokojných alebo zle zaspávajúcich detí nakvapkať 2-3 kvapky priamo do ich izby.

  • Prírodné esencie
  • Výrazná vôňa prevonia upratovanie a vyprané prádlo
  • Ideálne do kúpeľa a pre aromaterapiu
  • Dezinfekčné a dezodoračné účinky (zbavuje zápachu)
  • Upokojuje a zlepšuje spánok
  • Vhodná na liečbu reumatických a respiračných ochorení
  • Odpudzuje hmyz

Použitie

Niekoľko kvapiek nakvapkajte na pracie vrecko pri praní mydlovými orechmi, silice bielizeň prevonia a dezinfikuje. Ďalej možno použiť do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie.

Bezpečnosť

VAROVANIE. Horľavá kvapalina a pary. Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže spôsobiť smrť. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM (tel. +421 2 5477 4166). NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Pri podráždení pokožky alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Uchovávajte uzamknuté. Likvidácia: nepoužitý výrobok nevylievať do kanalizácie. Nepoužitý výrobok alebo prázdny obal so zvyškami odovzdať v zberni nebezpečného odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Éterické oleje
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: