Domky, Plniteľná silikónová taštička - žltá

Kód: 61211
€14,50 €14,50 / 1 ks
Hneď posielame

Plniteľná taštička na kašičky pre deti, umývateľná

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre vaše ratolesti tu máme ekologickú taštičku na jedlo. Taštička je jedinečná tým, že narozdiel od tých jednorázových ju môžete znova a znova použiť. Vďačíme za to jednoduchému dôvodu a to, že výrobcovia mysleli na umývanie a taštičky sú zhora odšrubovateľné. Preto si viete vnútro dôkladne umyť a odložiť na ďalšie výživné kašičky. 

Taštičky sú čím ďalej tým viac obľúbené u detičiek pre ich ľahkú manipuláciu. Môžete tak svojim najmenším dopriať obľúbený spôsob samostatného stolovania :D Takéto stravovanie je pre deti dokonca zábava, a tak veľakrát zjedia zdravé ingrediencie o ktorých ani netušili, že im môžu chutiť! 315-5_foceni-077

Je však ohromne praktická aj na cesty. Podľa chuti pripravíte zdravú kašičku pre Vášho drobca a vezmete ju so sebou kamkoľvek. Bez zbytočnej hromady plastových jednorázoviek. Navyše, materiál je certifikovaný a vhodný na styk s potravinami. 

Uprednostňujete tak jedlo, ktoré sami pripravujete a viete čo obsahuje. Navyše je to omnoho lacnejšia forma ako zakaždým kupovaná nová taštička. A navyše, toľko ušetreného odpadu...

Taštičky sú vhodné pre malé detičky a ich prvé príkrmy, no tiež pre väčších do škôlky, školy alebo na výlety. Taštičky môžete tiež naplniť a odložiť do mrazničky. Dizajn taštičiek je vymyslený tak, aby úplne spĺňal požiadavky detí aj rodičov.  

Silikónové taštičky majú objem 180 ml a sú uzatvárateľné a umývateľné. 

Dodatočné parametre

Kategória: Plniteľné kapsičky
Hmotnosť: 0.076 kg
Objem: 180 ml
Farba: žltá
Materiál: silikón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: