Tierra Verde, Puer - bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka

Kód: 1171243 1171081 1171040 1171067 Zvoľte variant
€6,80 €2,92 €7,30 €27,90 od €2,92 €5,67 bez DPH €2,43 bez DPH €6,08 bez DPH €23,25 bez DPH od €2,43 bez DPH
Hneď posielame Hneď posielame Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
Variant

Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

PUER - Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne. - bieli biele prádlo, zabraňuje jeho šednutiu - rozjasňuje zašlú bielu farbu - má antimikrobiálne vlastnosti - odstraňuje organické škvrny zo stálofarebného prádla - neobsahuje optické zjasňovacie látky ani chlór - pri zahriatí vo vode sa rozkladá na sódu, vodu a kyslík - biologicky rozložiteľný.

Návod na použitie

- pranie bieleho prádla v práčke - pridajte 1-2 lyžice do zásobníka na prací prášok. 
- namáčanie silne znečisteného prádla - rozpustite 1-2 lyžice prášku v teplej vode, bielizeň nechajte namočenú najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a perte ako obvykle. Čím je voda teplejšia, tým lepší účinok.
- čistenie WC - do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc. Pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu odstraňovača vodného kameňa YELLOW & BLUE alebo pol hrnčeka teplého octu. 
- čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou. Vhodný tiež k čisteniu silne znečistených vaní a umývadiel a k likvidácii kúpeľňových plesní. PUER je účinný pri teplotách 40 °C a vyšších.

Zloženie

perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom).

Bezpečnosť

Obsahuje: 30% a viac bieliace činidlá na báze kyslíka. Nebezpečné látky: uhličitan disodný, zmes s peroxidom vodíka. NEBEZPEČENSTVO. Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidant. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Preveďte preventívne opatrenia proti zmiešania s horľavými materiálmi. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM (224 919 293; 224 915 402). Skladujte na suchom mieste pri teplotách nepresahujúcich 40 °C. Likvidácia: nepoužitý výrobok odovzdať v zberni nebezpečného odpadu! Znečistený obal po dôkladnom vyprázdnení, vyčistiť niekoľkokrát výplachom vody a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob na zber komunálneho odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Záruka: 24
Zloženie: 100 % perkarbonát sodný (CAS 15630-89-4)
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 8.12.2018
Produkt ma vynikajuce pracie schopnosti. Pri prani bieleho pradla som s vysledkom jeho ucinkov velmi spokojna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: