Tierra Verde, Puer - bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka

Kód: 1171243 1171081 1171040 1171067 Zvoľte variant
€5,42 €2,92 €6,60 €26,13 od €2,92 €4,52 bez DPH €2,43 bez DPH €5,50 bez DPH €21,78 bez DPH od €2,43 bez DPH
Hneď posielame Hneď posielame Hneď posielame Objednávame Zvoľte variant
Variant

Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

PUER - Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne. - bieli biele prádlo, zabraňuje jeho šednutiu - rozjasňuje zašlú bielu farbu - má antimikrobiálne vlastnosti - odstraňuje organické škvrny zo stálofarebného prádla - neobsahuje optické zjasňovacie látky ani chlór - pri zahriatí vo vode sa rozkladá na sódu, vodu a kyslík - biologicky rozložiteľný.

Návod na použitie

- pranie bieleho prádla v práčke - pridajte 1-2 lyžice do zásobníka na prací prášok. 
- namáčanie silne znečisteného prádla - rozpustite 1-2 lyžice prášku v teplej vode, bielizeň nechajte namočenú najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a perte ako obvykle. Čím je voda teplejšia, tým lepší účinok.
- čistenie WC - do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc. Pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu odstraňovača vodného kameňa YELLOW & BLUE alebo pol hrnčeka teplého octu. 
- čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou. Vhodný tiež k čisteniu silne znečistených vaní a umývadiel a k likvidácii kúpeľňových plesní. PUER je účinný pri teplotách 40 °C a vyšších.

Zloženie

perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom).

Bezpečnosť

Obsahuje: 30% a viac bieliace činidlá na báze kyslíka. Nebezpečné látky: uhličitan disodný, zmes s peroxidom vodíka. NEBEZPEČENSTVO. Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidant. Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Preveďte preventívne opatrenia proti zmiešania s horľavými materiálmi. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM (224 919 293; 224 915 402). Skladujte na suchom mieste pri teplotách nepresahujúcich 40 °C. Likvidácia: nepoužitý výrobok odovzdať v zberni nebezpečného odpadu! Znečistený obal po dôkladnom vyprázdnení, vyčistiť niekoľkokrát výplachom vody a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob na zber komunálneho odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Záruka: 24
Zloženie: 100 % perkarbonát sodný (CAS 15630-89-4)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 8.12.2018
Produkt ma vynikajuce pracie schopnosti. Pri prani bieleho pradla som s vysledkom jeho ucinkov velmi spokojna.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie