Kompostér JRK PREMIUM 2000

Kód: 1140004
€501
Skladom (>2 ks)

Pre záhrady do 2000 m².

Detailné informácie

Podrobný popis

*

*Maximálny počet kompostérov, ktorý si môžete kúpiť za uvedenú cenu, je 10 ks.

Pri záujme o väčší počet kompostérov nás prosím kontaktujte na info@zemito.sk

Kompostér JRK PREMIUM 2000

Kompostéry produktovej línie JRK PREMIUM možno bez zveličovania považovať za najkvalitnejšie na súčasnom európskom trhu.

Pevnosť, jednoduchosť, spoľahlivosť

Reálna životnosť kompostéra JRK PREMIUM 2000 je viac ako 20 rokov. Vďaka bezkonkurenčnej hrúbke steny odolá kompostér dramatickým zmenám počasia (vysoké teploty, extrémne mrazy, silný vietor), tiež sa hravo ubráni náporu biologického odpadu vo vnútri a nezmení svoj pôvodný tvar. Kompostér JRK PREMIUM 2000 je tou správnou voľbou pre vašu záhradu. Presvedčí vás svojou kvalitou ako aj zaujímavým kónickým tvarom.

Stálosť farby 

Kompostér JRK PREMIUM 2000 si počas svojej životnosti udržiava stálu a zaujímavú farbu v odtieňoch zelenej najmä vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený. Je to 100% recyklovaný polyetylén, ktorý je UV stabilný.

Kompostér PREMIUM je investícia - Šetríte Vaše náklady

Keďže životnosť kompostérov JRK PREMIUM presahuje 20 rokov (pravdepodobne však bude výrazne dlhšia), cena za kompostér JRK PREMIUM 2000 je rozhodne primeraná a odráža kvalitu, o ktorej vás kompostér presvedčí. Vaša voľba bude isto správna.

Technologicky vyspelá konštrukcia

Konštrukciu kompostéra možno pohodlne otvoriť z každej strany a ľubovoľne kompost premiešavať, vyberať či priebežne dopĺňať nový biologický materiál. Zápachu z rozkladajúceho sa biologického odpadu sa viac nemusíte obávať.

 

Vďaka dômyselnému systému vnútorného prevzdušňovania a unikátnej vnútornej sústave rebier zabraňujúcej upchávaniu vetracích otvorov sa odpad  nelepí na steny kompostéra, vo vnútri vzniká množstvo vzduchových bublín, vďaka čomu sa záhradný aj kuchynský odpad mení na kompost (prírodné hnojivo).

Veko kompostéra má tvar šesťuholníka a skladá sa z dvoch častí. Je dostatočne veľké a praktické, dá sa úplne otvoriť, prípadne otvoriť len do polovice, či napevno uzavrieť a zafixovať v niekoľkých bodoch.

   

Elegantný doplnok do záhrady

JRK PREMIUM pôsobí decentným a zároveň exkluzívnym dojmom. Je určený pre ľudí so skutočným vzťahom k životnému prostrediu a k prostrediu, v ktorom žijeme.

Kompostér JRK PREMIUM 2000 je určený do záhrad s rozlohou cca 2000 m².

Obsah balenia: Kompostér JRK PREMIUM 2000

Návod ku kompostéru

Dodatočné parametre

Kategória: PREMIUM kompostéry
Záruka: 24
Hmotnosť: 42 kg
Veľkosť balenia: A: 68 x 102 x 30 cm, B: 18 x 132 x 70 cm
Veľkosť záhrady: 2000 m2
Objem: 2000 litrov
Životnosť minimálne: 20 rokov
Výška: 113 cm
Ø podstavy: 178 cm
Záruka: 24 mesiacov
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
MG Avatar autora | 13.10.2020
Mnou uvedené slovné hodnotenie spred roka platí aj naďalej, avšak s tým, že dodnes som nezaznamenal, že by niekto na moje hodnotenien zareagoval. Vzhľadom na to počet hviezdičiek znížujem na štyri.
5
M Avatar autora | 25.10.2019
Kompostér je dobrý, ale musím kriticky poznamenať, že má aj svoje nedostatky. Po naplnení do určitej úrovne nedokáže udržať svoj pravidelný tvar, čo má za následok, že veko nedosadá presne na kompostér. V prípade, že sa veko otvára obojstranne, je situácia ešte výrazne horšia. Riešením by mohli (asi) byť zašpicatené kovové spojovacie tyče (namiesto plastových), ktoré by o určitú dĺžku presahovali veľkosť kompostéra a zapichli by sa do zeme.Iným spôsobom riešenia by mohli byť prepojovacie tyče s okami, ktoré by spájali protiľahlé hrany kompostére (do nich by sa spojovacie tyče na hranách kompostéra navliekali). Alebo kombinácia oboch riešení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: