Vernostný program CASHBACK CARD

VERNOSTNÝ PROGRAM - MENEJODPADU.SHOP CASHBACK CARD

 

Medzinárodná vernostná cashback karta je univerzálne prenostná vernostná karta platná vo viac ako 80.000 obchodoch po celom svete. Na Slovensku ju môžete využiť vo viac ako 1800 obchodoch a ich počet každý deň rastie. Vernostná karta je bezplatná. Stiahnite si aplikáciu do Vášho mobilu a vyhľadávajte partnerov vo Vašom okolí alebo nakupujte online.

 

Získajte Cashback až do výšky 5%

Až 5% zo sumy Vášho nákupu sa pripíše na Váš účet ako Cashback. To znamená, že z každého nákupu u obchodného partnera dostanete peniaze späť. Pri nákupe na menejodpadu.shop získate 2%.

 

Shopping Points

Okrem toho zbierate Shopping Points a tie môžete uplatniť ako skvelé zľavy na atraktívne produkty a na Shopping Point Deals, ktoré sú dostupné na www.cashbackworld.com.

 

Ako funguje CASHBACK CARD u nás?

V objednávkovom formulári napíšte do poľa "Poznámka" Vaše ID číslo Cashback karty. Po uhradení objednávky sa Vám výhody pripíšu.

Ak ešte nemáte Cashback kartu, napíšte v objednávkovom formulári do poľa "Poznámka" text: "Chcem vybaviť Cashback kartu" . Budeme Vás kontaktovať a našu kartu Vám zdarma zabezpečíme a zašleme. Na objednaný tovar Vám budú výhody následne pripísané.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom používania Cashback karty pri nákupoch našich produktov na menejodpadu.shop nás kontaktujte:

nina.oravcova@jrk.sk (tel. 0948 900 997).

Viac informácií o obchodných partneroch nájdete tu.