„Beriem si so sebou do školy.“ Ekologické vychytávky nielen pre školákov

Milí rodičia, tak ste sa dočkali. Škola konečne po naozaj dlhých prázdninách začala a znova ste vyslali vaše ratolesti do školy. Opäť je to na našich učiteľoch. Nám rodičom prischlo už len zbaliť desiatu a nejakú tú fľašku s vodou.  A tu už sa dostáváme nášmu krásnemu udržateľnému spôsobu života, ktorý je nielen pre nás dospelých. V tomto článku vám ponúkame možnosti, ako naučiť vaše deti žiť udržateľnejšie a zdravšie. Veď ony sú naša budúcnosť a rovnako je práve v ich rukách budúcnosť našej planéty.

Na nasledujúcich produktoch Vám chceme ukázať, aké ľahké je používanie zdravých alternatív, a pritom to v8m ani vašim deťom vôbec neskomplikuje život. Práve naopak.

voda3

Pijeme veľa a pijeme zdravo

Dizajnové ekologické fľaše EQUA, vďaka ktorým sa Vám i Vašim deťom bude ľahšie dodržiavať pitný režim, a navyše ich môžeme mať neustále pri sebe. Svojou veľkosťou sa zmestia do každého batôžka. Equa fľaše získali rad certifikátov a sú nezávadné ako pre životné prostredie, tak pre naše zdravie. Neobsahujú BPA zložky, sú vyrobené z kvalitného materiálu, v ktorom je možné opakovane nosiť ako studené, tak i teplé nápoje. Vybrať si môžete zdravé nezávadné plastové alebo sklenené. Mali by vašim deťom vydržať niekoľko rokov, ale keď už naozaj doslúžia, môžete ich celé recyklovať.

600ml-20oz-bpa-free-plastic-kids-pink-bottles-equa_978_6631071a-29d9-4aa8-90a2-32f21edac5d9_1800x1800

Ďalšou možnosťou sú certifikované nerezové fľaše PURA, ktoré dokonca rastú s vašimi ďeťmi  a sú 100% bez plastu. Vďaka vymieňateľným náustkom sa z dojčenskej fľaše môže postupne stať fľaška pre väčšie deti, pohárik na príkrmy, fľaška so športovým uzáverom alebo slámkou na pitie.

pura3

Teplý čaj do školskej tašky v zime? Nie je problém. Nerezové termosky Qwetch sú ideálnou voľbou. Teplý čaj si zachová svoju teplotu až 12 hodín. Studený nápoj v horúcich letných dňoch dokonca až 24 hodín. Vybrať si môžete z mnohých krásnych dizajnov. Svojou veľkosťou 500ml sú ideálne čo do obsahu, ale aj rozmerov pre menšieho aj väčšieho školáka. Termo viečko je vyrobené z nerezovej ocele s polypropylénom (PP 5) a neprepustí jedinú kvapôčku.

 Eko balenia na desiatu

Žiadne plastové sáčky, papierové vrecká a obrúsky, ktoré pretečú a zaťažujú našu planétu zbytočným odpadom. Namiesto toho je tu ľahšia a ekologickejšia cesta. Opakovane použiteľné, ľahké, odolné voči pretečeniu a nedržia sa v nich pachy a farby jedál. Také sú naše vrecká značky Roll´eat. Stvorené pre deti do školy na desiatu alebo do auta. Ľahko sa používajú, takže sú vhodné aj pre tých namenších školáčikov. Môžete si vybrať z krásnych dizajnov, ktoré potešia deti, tínedžerov, ale aj vás dospelých.

 unnamed (1)unnamed

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie