Ponio, Prírodný dezodorant - Pomaranč & eukalyptus

Kód: 88159
€7,90 €7,90 / 1 ks
Objednávame
Položka bola vypredaná…

Prírodný, ručne robený dezodorant s antibakteriálnym účinkom

Detailné informácie

Podrobný popis

Sladká, chladivá kombinácia pomaranča a eukalyptu je ako stvorená na teplé dni. Vôňa je jemnejšia, vhodná pre mužov aj ženy. Alternatíva pre tých, ktorým nesedí citrónová tráva a čajovník.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytlačovací (nie vykrúcajúci) .Tuhý dezodorant viackrát jemne premasírujte v podpazuší, tak aby sa začal rozmazávať. Použite iba potrebné množstvo, aby ste ho na pokožke nemali príliš a nehrozilo, že sa vám bude usadzovať na oblečení (najmä tesne po nanesení). Proces vysúvania je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, späť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. Stôl) Nepoužívajte tlak zhora, inak ho roztlačíte.

Zanechá dezodorant na oblečenie fľaky?

Áno aj nie. Je potrebné si uvedomiť, že dezodorant sám o sebe nie je snehovo biely a nie je ani tak zázračný, že po nanesení sublimuje alebo sa inak uvedie do stavu neviditeľnosti. Inak povedané - ak si ho dáte rozumnú vrstvu a počkáte, až sa zložka voskov a olejov vpije do pokožky, tak prípadnú zmenu na bielom tričku určite nespoznáte. Ak použijete dezodorantu príliš alebo rovnaké biele tričko nosíte týždeň, zmenu na tričku zrejme spoznáte a to v podobe krémových stôp. Jednoducho prebytok dezodorantu sa nemá kam inam vstrebať, než do oblečenia. Aj tak ale škvrny z oblečenia ľahko odstránite, bežným praním.

Odporúčame: 

Nanášajte menšie vrstvy dezodorantu a pred tým než sa oblečiete, nechajte ho najskôr trocha vsiaknuť do pokožky.

Ak je dezodorant príliš tuhý a zle sa rozotiera, trochu ho pokvapkajte vodou a potom ho bez problémov rozotrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné dezodoranty
Hmotnosť: 0.082 kg
Zloženie: bikarbonát sodný, kokosový olej, slnečnicový olej, olivový vosk, kaolín, olivové maslo, slnečnicový vosk, talok, silica - sladký pomaranč, silica - eukalyptus, rozmarínový extrakt, Limonene*, Linalool*, Citral* E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach
Vôňa a intenzita: sladký pomaranč a eukalyptus, jemnejšia intenzita
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: