Elektrický kompostér GG02

Kód: 90016
€2 160 €2 160 / 1 ks
Na objednávku
Položka bola vypredaná…

kompostér, vhodný predovšetkým do gastro prevádzok, Spracuje až 4-5kg bio odpadu za deň

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi efektívny spôsob kompostovania

Kompostéry GreenGood využívajú účinné mikroorganizmy ACIDULO, ktoré sa sa vďaka vysokej teplote nad 70°C, salinite a kyslosti prostredia rýchlo množia a dokážu biologický odpad rozložiť už do 24h. Vďaka vysokej teplote kompostéry GreenGood efektívne rozkladajú všetky nebezpečné patogénne látky.

Kompostér je neustále zapojený do elektrickej siete a procesy kompostovania sú riadené automaticky (tepelné cyklusy, premiešavanie).

Pri plnení kompostéra je vhodné maximálnu dennú kapacitu rozložiť do niekoľkých pravidelných dávok, napríklad 3 x denne.

Organický odpad sa počas recyklácie mení na nestabilný kompost, ktorý je možno zmiešať s pôdou a využiť na jej obohatenie alebo je možné ho použiť k ďašiemu spracovaniu ako organické hnojivo. Kompost je veľmi silno koncentrovaný, obsahuje vysokú hladinu salinity a kyslosti. Pred jeho použitím je ho potrebné zmiešať so zeminou a 3-4 týždne skladovať na suchom mieste.

Štruktúra vkladaného bioodpadu

Zariadenie GreenGood je schopné kompostovať všetky zložky biologicky rozložiteľného odpadu vrátane živočíšnych zvyškov. Primárne slúži na spracovanie gastro odpadov a zvyškov z výroby potravín, vo vhodnom pomere možno kompostovať aj zelený odpad zo záhrad (20% zelený odpad, 80% gastro, v závislosti od štruktúry gastro odpadu).

Obsluha

Obsluha zariadenia je plne automatická. Spočíva iba vo vkladaní bioodpadu a v obsluhe zariadenia pri vyprázdňovaní. Užívateľ si sám zvolí harmonogram vkladania bioodpadu. V prípade jeho nedodržania alebo zmeny sa zariadenie samo prispôsobí novému harmonogramu prevádzky. V prípade výrazne odlišných požiadaviek na prevádzku zariadenia je možné všetky procesy (teploty, cykly premiešavania) preprogramovať. Mikroorganizmy nie je potreba opakovane dodávať a nevyžadujú žiadnu starostlivosť.

Objem organického odpadu za rok 1 500 - 2 000 kg
Hmotnosť 27 kg
Rozmery 40 x 40 x 78 cm
Napätie 230 V / 60 Hz
Max. výkon 240 W
Spotreba el. energie 60 - 90 kWh / mesiac

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kompostéry
Záruka: 24
Hmotnosť: 28 kg
Výška: 78 cm
Základňa: 40 x 40 cm
Výkon : 0,240 kW
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 29.4.2018
Super