Tierra Verde, Prací prášok s dezinfekčným účinkom z mydlových orechov na biele prádlo

Kód: 1171019 1171020 Zvoľte variant
€3,10 €8,80 od €3,10 €2,58 bez DPH €7,33 bez DPH od €2,58 bez DPH €1,24 / 100 g €1,04 / 100 g
Hneď posielame Hneď posielame Zvoľte variant
Variant

V biokvalite, vhodný na biele prádlo, detské oblečenie a látkové plienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prášok z mydlových orechov na biele prádlo s bieliacim účinkom a antimikrobiálnou prísadou. Určený najmä na detské oblečenie a látkové plienky. Základ tvorí jemný prášok z mydlových orechov v biokvalite. Vhodný aj pre pranie pri teplotách nad 40 °C. Bez parfumácie. Prípravok bol testovaný na kožnú znášanlivosť a je dobre tolerovaný aj pokožkou detí do 3 rokov. 

Dávkovanie

50g prášku (asi 4 vrchovaté polievkové lyžice alebo 70 ml) na prací cyklus, pri tvrdej vode a väčšom znečistení prádla doporučujeme dávku zvýšiť až na dvojnásobok. 

Zloženie

> 30% uhličitan sodný, 5-15% perkarbonát sodný, 5-15% silikát, 5-15% hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbona), citran sodný; <5% prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný).

Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickú parfumáciu, enzýmy a farbivá, odpeňovače, palmový olej, ani opticky zjasňujúce látky.

Bezpečnosť

Obsahuje: 30% a viac zeolity, 15% alebo viac, však menej ako 30% bieliace činidlá na báze kyslíka. 
VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Záruka: 24
Zloženie: > 30% uhličitan sodný, 5-15% perkarbonát sodný, 5-15% silikát, 5-15% hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbona), citran sodný; <5% prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie