Tierra Verde, Prací prášok s dezinfekčným účinkom z mydlových orechov na biele prádlo

Kód: 1171019 1171020 1171022 Zvoľte variant
€3,10 €7,50 €29,90 od €3,10 €1,24 / 100 g €0,88 / 100 g
Do 5 dní na odoslanie Skladom (1 ks) Skladom (>2 ks) Zvoľte variant
Variant

V biokvalite, vhodný na biele prádlo, detské oblečenie a látkové plienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prášok z mydlových orechov na biele prádlo s bieliacim účinkom a antimikrobiálnou prísadou. Určený najmä na detské oblečenie a látkové plienky. Základ tvorí jemný prášok z mydlových orechov v biokvalite. Vhodný aj pre pranie pri teplotách nad 40 °C. Bez parfumácie. Prípravok bol testovaný na kožnú znášanlivosť a je dobre tolerovaný aj pokožkou detí do 3 rokov. 

Dávkovanie

50g prášku (asi 4 vrchovaté polievkové lyžice alebo 70 ml) na prací cyklus, pri tvrdej vode a väčšom znečistení prádla doporučujeme dávku zvýšiť až na dvojnásobok. 

Zloženie

> 30% uhličitan sodný, 5-15% perkarbonát sodný, 5-15% silikát, 5-15% hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbona), citran sodný; <5% prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný).

Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickú parfumáciu, enzýmy a farbivá, odpeňovače, palmový olej, ani opticky zjasňujúce látky.

Bezpečnosť

Obsahuje: 30% a viac zeolity, 15% alebo viac, však menej ako 30% bieliace činidlá na báze kyslíka. 
VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Záruka: 24
Zloženie: > 30% uhličitan sodný, 5-15% perkarbonát sodný, 5-15% silikát, 5-15% hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbona), citran sodný; <5% prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: