Ave Natura, Elixír, organický doplnok stravy, 100 ml

Kód: 88431
€49 €40,83 bez DPH
Hneď posielame

Najkomplexnejší prirodný zdroj antioxidantov pre váš organizmus. 

Elixír sa užíva na podporu zlepšenia stavu pri už existujúcom ochorení alebo ako prevencia pred vznikom

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne zloženie v sebe ukrýva vysoký obsah polyfenolov, prírodných antioxidantov, ktoré poskytujú určitú ochranu proti srdcovým a onkologickým ochoreniam, cukrovke, osteoporóze alebo chronickým zápalom v tele. 

Spojenie 9 liečivých rastlín, ich plodov a patentovanej technológii zabezpečuje najvyššiu možnú vstrebateľnosť s účinkami:
– na podporu vitality a dlhodobej imunity
– na zdravie srdca a ciev
– na zdravý krvný tlak a normálnu hladinu cukru v krvi
– na znižovanie stresu a podpora pri nadmernej pracovnej záťaži

Elixír sa užíva na podporu zlepšenia stavu pri už existujúcom ochorení alebo ako prevencia pred vznikom. Je jedným z najsilnejších organických zdrojov na  podporu výkonnosti, dlhodobo udržateľného zdravia a psychickej rovnováhy. 

Elixír. vznikal pod prísnym dohľadom odborníkov z oblasti, chémie, fyziky a medicíny. K jeho vzniku predchádza jedinečná technológia AVE ACTIVE®, prostredníctvom ktorej sa získava z rastlín niekoľkonásobne viac účinných látok ako pri doteraz známych postupoch (luhovanie alkoholom, vriacou vodou).

Dodatočné parametre

Kategória: Telo
Balenie: 100 ml
Zloženie: Voda, extrakt z hroznových jadier, extrakt z plodov klinčeka, extrakt z ľanových semien, extrakt z kôry škorice, extrakt z listov mäty, extrakt z kôry borovice lesnej, extrakt z plodov kurkumy, extrakt zo stebiel cukrovej trstiny , extrakt zo semien čiernej rasce.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: