PÁNBACH, Gél do umývačky riadu - Tangerínka, 500 ml

Kód: 1171116
€9,99 €2 / 100 ml
Vypredané

Čistiace prostriedky PÁNBACH sú snáď jediné, ktoré obsahujú čisté prírodné esenciálne oleje získané parnou destiláciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ich kombinácia nie je len náhodným spojením, spolu vytvárajú synergiu účinkov. Dôkladne odstráni usadeniny, mastnotu a vodný kameň aj z vašej umývačky riadu. Navyše, všetky produkty PÁNBACH sú balené v štýlovom sklenenom obale.

Použitie: 

Pred použitím jemne pretrepte. Odstráňte zvyšky jedla z riadu a vložte do umývačky. Nakloňte fľašu smerom nadol a dávkujte priamo z fľaše do dávkovača umývačky riadu. Ideálne množstvo dávkovania na ľahko znečistený riad je 15 ml na jeden umývací cyklus. Pri mierne až veľmi znečistenom riade použite 25 ml gélu. V prípade veľmi tvrdej vody odporúčame používať soľ určenú do umývačky riadu a oplachovací prostriedok. Nie je vhodné používať na ručné umývanie riadu.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadu
Hmotnosť: 0.8 kg
Objem: 500 ml
Objem: 500 ml
Vôňa: tangerínka
Zloženie: Aniónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, katiónové povrchovo aktívne látky 5 – 15%, neiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5%, fytat sodný, esenciálne oleje a prírodné farbivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: