PÁNBACH, Univerzálny čistič - Škorica, 500 ml

Kód: 1166397
€7,90 €6,58 bez DPH €1,58 / 100 ml
Hneď posielame

Prírodná sila na čistenie mastných capkancov a akýchkoľvek šmúh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento všestranný pomocník vám pomôže pri čistení zacapkaných mastných povrchov, akýchkoľvek šmúh a nánosov prachu, zvyškov mydla a dokonca odstráni aj vodný kameň.


Všetky čistiace prostriedky PÁNBACH sú charakteristické svojimi aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín. Sú vyrábané inovatívnou technológiou, ktorá častice aktívnych látok polarizuje a vytvára silné polarizované ióny. Tie následne ľahko prenikajú medzi častice nečistôt a dôkladne ich odstránia z akéhokoľvek povrchu. Všetky výrobky PÁNBACH sú navyše biologicky rozložiteľné a preto ani pri vysokej účinnosti nezaťažujú životné prostredie.
 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.

Dodatočné parametre

Kategória: Upratovanie
Hmotnosť: 0.88 kg
Objem: 500 ml
Balenie: 500 ml
Vôňa: škorica
Použitie: pred použitím jemne pretrepte; jemne potlačte bielu poistku na spreji do druhej strany; nastriekajte prípravok na povrch a vyčistite mäkkou handričkou z mikrovlákien; elektrické zariadenia najskôr odpojte, prípravok nastriekajte na handričku a potom s ním zariadenie vyčistite
Zloženie: aniónové povrchovo aktívne látky 1 – 5 %, katiónové povrchovo aktívne látky 5 – 15 %, neiónové povrchovo aktívne látky 1 – 5 %, esenciálne oleje a prírodné farbivá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: