Biolan, Suchá toaleta Simplett

Kód: 1199211
ZADARMOZADARMO
Biolan, Suchá toaleta Simplett
€418
Skladom

Najjednoduchšia toaleta na inštaláciu priamo na podlahu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toaleta Simplett je najjednoduchšia toaleta, ktorá sa stavia priamo na podlahu vo vodorovnej polohe. Suchú toaletu Simplett je nutné používať vždy posediačky, aby bolo možné od seba oddeliť kvapalinu a pevnú látku.

Biolan Simplett sa inštaluje priamo na podlahu vo vodorovnej polohe. Pri rozhodovaní, kde toaletu umiestniť, je nutné brať do úvahy dostatok priestoru vyžadovaného pre zariadenia ventilácie a odstránenie kvapalín, a tiež priestor pre samotné použitie a údržbu. Jednotka musí byť umiestnená tak, aby bolo možné horné veko nádoby doširoka otvoriť pre ľahké vyprázdňovanie.

Pre riadnu činnosť toalety je nevyhnutné použitie sypkého materiálu. Ako sypký materiál na zásyp odporúčame kompostovací a zásypový materiál Biolan. Pred začiatkom používania toalety vytvorte na spodku vnútornej nádoby niekoľko centimetrov hrubú vrstvu zásypového materiálu. Po použití zasypte exkrementy 0,3 - 0,5 l zásypového materiálu. Keď sa vnútorná nádoba toalety zaplní, treba ju vyprázdniť do kompostéru. Ak používate vo vnútri nádoby biologický rozložiteľný sáčok, je nutné vložiť sáčok a jeho obsah do kompostéru oddelene, aby sa docielilo intenzívnejšieho rozkladu. Na dno pod sypký materiál možno vložiť kus savého papiera. Keď je potreba, vyprázdnite nádobu na kvapalinu. V prípade, že je toaleta používaná v nevykurovanej miestnosti, je nutné ju vyprázdniť na jeseň, aby sa predišlo jej popraskaniu mrazom.

Manuál Simplet k stiahnutiu

Dodatočné parametre

Kategória: Separačné kompostovacie toalety
Hmotnosť: 8 kg
Hĺbka : 560 mm
Šírka: 525 mm
Výška sedenia: 480 mm
Celková výška: 515 mm
Objem vnútornej nádoby: 28 l
Vonkajší priemer trubky na odvádzanie kvapaliny: 32 mm
Dĺžka trubky na odvod kvapaliny: 335 - 935 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: