WayCap, Plniteľná nerezová kapsula Dolce Gusto (1 ks single cap)

Kód: 1166296
€14,90 €12,42 bez DPH
Hneď posielame

Plniteľná kapsula WayCap bez príslušenstva pre kávovary typu Dolce Gusto®. Pripravte si jednoducho kvalitné espresso s kávou podľa svojej chuti. 

Stiahnite si náš: Návod na používanie Waycap Dolce Gusto kapsuly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie plniteľnej kapsule WayCap umožňuje pohodlnú, rýchlu a úspornú prípravu kvalitnej kávy s kávovarom typu Dolce Gusto®. Vychutnajte si jednoduchú prípravu kávy v kapsulách, ktoré nemusíte hneď vyhadzovať. Nevytvárate tak odpad a káva sa nedostáva do styku s jednorazovými, nezdravými materiálmi. Jediný odpad, ktorý Vám vznikne, je z kávy, a teda kompostovateľný. :) Dizajn kapsule a kvalitné nerezové prevedenie zaisťujú dlhú životnosť. Ideálna voľba do vašej domácnosti alebo do kancelárie, kde už kapsule WayCap používate.

Upozornenie: Kapsula je kompatibilná so všetkými typmi kávovaru Dolce Gusto, okrem výnimiek kávovarov typu Vertuo system, Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima a Krups KP2006.

Jediná svojho druhu

Nerezová znovu plniteľná kapsula WayCap Ez je v súčasnosti jediná svojho druhu, ktorá nevytvára - okrem kávovej zložky, žiaden ďalší odpad. Nie je potrebné dokupovať jednorazové silikónové viečka. Vďaka konštrukcii a použitým materiálom vydrží omnoho dlhšie ako iné plniteľné kapsule. S plniteľnou kapsulou budete šetriť svoju peňaženku aj životné prostredie. Môžete si tak vychutnávať výbornú kávu a s každým dúškom mať zo seba lepší pocit. Kapsule sú navrhnuté a vyrábané v Taliansku, kde nájdete pravých milovníkov espressa.

Úspora nákladov

Nerezová kapsula WayCap Ez má oproti plastovým plniacim kapsulám neobmedzenú dobu životnosti. Kapsule teda môžete používať a plniť v podstate donekonečna. Ako jediná svojho druhu ponúka viečka, ktoré vydržia nie mesiace, ale roky a odpadá tak nutnosť dokupovať nové viečka ako u iných podobných produktov. So znovu naplniteľnými kapsulami môžete usporiť až 70 % nákladov. Z ušetrených peňazí sa potom môžete napríklad vydať na dovolenku do Talianska, kde je táto kapsula vyrábaná.

 

Materiál

Všetky materiály použité k výrobe kapsule sú FDA certifikované a sú nezávadné pre vaše zdravie a zdravie vašich najbližších. Kapsula je vytvorená z kvalitnej nerezovej ocele a vrchná časť zo silikónu. Nerezová oceľ je takmer dokonalý materiál - je odolná a spoľahlivá aj z dlhodobého hľadiska. Silikónové viečko kapsule je vyrobené z potravinárskeho silikónu. Kapsula WayCap je navrhnutá tak, aby slúžila mnoho rokov. Je dokonca možné, že prežije aj váš kávovar. :)

Sada obsahuje

  • 1 naplniteľnú kapsulu pre systém Dolce Gusto so silikonivým viečkom
  • 2 rôzne výmenné filtre pre každú kapsulu (jedna na mletie espressa a druhá na jemné mletie)

Ekológia

Kapsule WayCap sú nielen ekonomickejšia, ale omnoho ekologickejšia varianta prípravy čerstvej kávy. Nebudete už musieť zakaždým vyhadzovať použitú kapsulu do koša, čo má priaznivý vplyv na životné prostredie. Bežné kávové kapsule sú totiž vďaka svojej zlej recyklovateľnosti ekologickým problémom. Viac sa dočítate na našom blogu. Z kapsúl WayCap Vám neostáva žiaden nerozložiteľný, jednorazový odpad. Čo zostane je kávová zložka, ktorú môžete bez problémov spracovať v bytovom či záhradnom kompostéri.

Jednoduché použitie

Použitie kapsúl je veľmi jednoduché. Kapsulu naplníte svojou obľúbenou, čerstvo namletou kávou, tamperom kávu poriadne zatlačíte, utesnite silikónovým viečkom a vložíte do kávovaru. Hotovo za 30 sekúnd!

Nemusíte sa pritom obmedzovať len na značkové kapsule, vyrábané špeciálne pre Dolce Gusto® kávovar. Pripravujte si kávu podľa vlastnej chuti a výberu. Vašim výberom môžete podporiť výrobu kávy z ekologického poľnohospodárstva (bez použitia rizikových chemikálií) alebo ekologickej plantáže vyhovujúcej podmienkam FairTrade. Odporúčame vyskúšať svoju lokálnu pražiareň kávy.

S plniteľnou kapsulou WayCap si kedykoľvek pripravíte kávu, ktorá bude vždy skutočne čerstvá a podľa Vašich predstáv.

Dodatočné parametre

Kategória: Plniteľné kávové kapsule
Materiál: nerezová oceľ, silikón
Kompatibilné s: kávovary Dolce Gusto, okrem kávovaru typu Vertuo system a Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: